Jump to content
IGNORED

Šta slušate od ploča?


Willow

Recommended Posts

Kada smo vec kod reizdanja, imas li original Tozibabe? Ako imas, posalji sliku nalepnice sa vinila. Imao sam to nekada i cini mi se da je nalepnica bila drugacija. Rekao bih da je ovo sto sam dobio juce, reizdanje. Doduse poklonu se u zube ne gleda :-)2r6d3zm.jpg
mislim da su i boje na originalu drugačije odrađenenego, ko to poklanja? da stanem u red...
Link to comment
mislim da su i boje na originalu drugačije odrađenenego, ko to poklanja? da stanem u red...
Imao sam original i prodao ga svojevremeno, tako da sam siguran da je omot stampa ili kopija na zutom papiru, ali nisam siguran da je nalepnica na ep-ju ista kombinacija.Poklon je stigao nakon kupljenih UBR i Zenevskog Dekreta od izdavaca. Inace, ima vise nego povoljne cene za UBR i Zenevski dekret. Jeftinije ne moze.
Link to comment
Imao sam original i prodao ga svojevremeno, tako da sam siguran da je omot stampa ili kopija na zutom papiru, ali nisam siguran da je nalepnica na ep-ju ista kombinacija.Poklon je stigao nakon kupljenih UBR i Zenevskog Dekreta od izdavaca. Inace, ima vise nego povoljne cene za UBR i Zenevski dekret. Jeftinije ne moze.
jeste žuto crna kombina, ali tripujem da se malo razlikuje. nego, pod izdavačem misliš na MAMMA records?edit: sad videh da grešim. evo ti fotke originala Edited by assück
Link to comment
jeste žuto crna kombina, ali tripujem da se malo razlikuje. nego, pod izdavačem misliš na MAMMA records?edit: sad videh da grešim. evo ti fotke originala
Ne MAMMA rec, to je ugasena prica, vec izdavac iz Svedske.Na tu fotku sam mislio. Jos nisam izlapeo, a prodao sam ep pre najmanje 12-13 godina. Znam da nalepnica na ploci nije bila bela, vec crna i da ima jos slova.Eh, ko o cemu ja opet o singlovima. Nekako mi je to format za slusanje na gramofonu. Zahteva punu paznju zbog stalnog okretanja ploca, a i kao sto sam vise puta rekao na singlovima su uglavnom dobre pesme. U vreme kada su ovi singlovi izdavani to je mozda bila jedina sansa da dodju to necega sto nije kaseta pa je odabir pesama bio odlican.29axzrb.jpgNakon toga jedan od dva El. Org albuma koji su mi ok.2pq9554.jpg
Link to comment
Poster imam od pre tri godine, ploča stigla danas:51ZO9momOVL._SL500_AA240_.jpgVampiSoul kompilacija sa tri regularno izdata albuma na duplom vinilu.Žena vrela koliko i njena muzika.
+1. Izuzetna žena.

Gde si nabacio kompilaciju na vinilu? Link što si postavio (ka VampiSoul-u) ne vodi ka mestu gde se ploča može uzeti.

Link to comment
Zahvalan prodavcu što nije tražio više od 200 dinara inače ni za ovu ne bih saznao.
Ja bi bio zahvalan nekome da me oslobodi te ploče. I još bi mu dao 200 din.Što ne reče da ti treba?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...