Jump to content
IGNORED

Šta slušate od ploča?


Willow

Recommended Posts

u vreme kada mi je sve što nosi nalepnicu eksperimentalnog, avangardnog, umetničkog i sl. opasno išlo na nerve (nije mnogo različito ni danas), neobično mi se dopao prvi album the original silence all stars postavedrugi sam preskočio u vreme kada je objavljen, danas ispravljam greškusecondosilence.jpgizdanje odavdepopboksova recenzija (ko bi drugi, no znameniti n.m.), je pohvalna, iako je brojčana ocena umerena (što je dobro u moru precenjenih)dodatni plus ovom albumu je to što je snimljen uživo

sin: je li sve u redu sa gramafonom?

Link to comment
^^^^ex yu r'n'r b su, što je duže slušam, sve boljiima par stvari koje bih odbacio, ali je nebitno za ukupan dobar utisak
Ja bih malo vise odbacio tj. zamenio neke bendove. Nervira me Dusan Hedl koji stalno forsira svoju grupu Center za dehumanizacijo, a to je takav krsh od benda koji iza sebe ima gomilu izdanja, a ni jedno nicemu ne valja. Sa druge strane (mozda nisam u pravu) cini mi se da vecina bendova ima i boljih pesama od ovih koje su objavljene.Meni ovde itekako nedostaje novosadska scena (Corrosion, DMT, The Dogz, The Mighty Dogz,...). Vezano za vinile. Stampanje 500 komada vinila sa sve omotom kosta 3,5 evra po komadu www.recordindustry.com/vinyl/costs i nije mi jasno zasto se bendovi ne udruze i za pocetak objave kompilaciju. Logika je 5 bendova na ploci, svaki dobaci 350 evra i eto radosti. Neka je u bendu 4 clana to je 90 evra po glavi stanovnika. 'aj se udruzimo nas dvojica i napravimo diskografsku kucu strendzer ras i da bankrotiramo posle prvog izdanja :D
Link to comment
i suzi je znala da ubode poneku licencu2ywcpxd.jpg
stonsi, koen, dilan, kleš, nil jang...?doduše, šta im je sve bilo dostupno iz Columbia (CBS) kataloga može se reći da su nabadali :)ipak, zaslužni su za objavljivanje majlsovog Sketches of Spain, a verovatno još važnije ovog bisera41TbOAyM5OL._SL500_AA240_.jpgU oba slučaja (miles davis) radi se o reizdanjima iz osamdesetih godina, a što se otiska In a Silent Way tiče posao je odrađen (gotovo) besprekorno, pa bar nema potrebe tragati za skupljim izdanjem od spolja.
Link to comment
102m8f7.jpgFan je fan. Duplikat LP-ja grupe Grad - Ljudi. Kupio dva u nadi da neko ima duplikat LP-ja Grad - Amerika pa da razmenimo dobra. Od tada prodje skoro 20 godina :( Edited by wayfaring stranger
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...