Jump to content
IGNORED

Šta slušate od ploča?


Willow

Recommended Posts

NjMtMzU5Ni5qcGVn.jpeg

 

teenage fanclub

opet dobar album. crvena ploca nije bas sjajna...

 

pokusavam, radi bega od realnosti, tematski da reorganizujem police, i nikada ne znam gde da stavim tfc... medju skote, medju amere iz istog perioda, sa byrdsima....

Edited by kurdi
  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment
3 hours ago, klimt said:

Zadužbina Milana Mladenovića: MASCOM prodajom albuma EKV krši zakon, nećemo ustuknuti pred onima koji samo žele novac

https://nova.rs/kultura/reakcija-zaduzbine-milana-mladenovica-na-prodaju-vinila-ekv/

 

Zasto ovo neko radi, mislim na ovog idiota iz Mascoma? Sta mu to treba? Kolko je to zaradio ili ce da zaradi ako objavi nesto bez prava? Kolko bre bahat i glup treba da budes? 

 

Edited by Sludge Factory
Link to comment

Očigledno to još nije raspetljano do kraja a glavni učesnici su se odavno preselili u Valhalu. Mislim da je upitno i ko su sve čiji naslednici, pa pretpostavljam da će se to završiti nekim prebijanjem u kome će svaka strana dobiti po parče. Nauk novim generacijama (ne samo) muzičara da ništa ne potpisuju bez advokata.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, wayfaring stranger said:

Tek juce preslušao album. Teško da će neko prebaciti ove godine ovo parče plastike.

da, da! i ja čim ga čuo, već u martu ga proglasio albumom godine. i odličan im zvuk na vinilu.

Link to comment
29 minutes ago, assignment said:

Pre nekoliko meseci kupio, tek sada stigao da odslušam, novi Evergrey 

 

IMG_20240610_220335.thumb.jpg.74880d030e3e7a4daf3c6df0c019f0ae.jpg

Super, ja samo ne volim taj vinil u raznim bojama ili sa slikama, prefereriram crno

Link to comment
10 hours ago, scab said:

da, da! i ja čim ga čuo, već u martu ga proglasio albumom godine. i odličan im zvuk na vinilu.

 

Zvuk basa i bubnja me oduševljavaju. To je ono što volim. Gitara je nekako u drugom planu, vokal odličan. Sa druge strane uživo mi ne leze.

  • +1 1
Link to comment
22 hours ago, igoraki said:

Super, ja samo ne volim taj vinil u raznim bojama ili sa slikama, prefereriram crno

 

Ja volim raznovrsne,  to da crne najbolje zvuče, ne pije više vodu kao pre. A neki release, kao ova Ark nije ni štampana u crnom... 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...