Jump to content
IGNORED

Šta slušate od ploča?


Willow

Recommended Posts

On 3. 9. 2024. at 19:06, wayfaring stranger said:

spacer.png

 

Bice box seta kako je I najavljeno. Lepo.

heh, mascom odmah požurio da pre ovoga još jednom pusti u preorder ona 4 albuma koja imaju

Link to comment

Mda, baš dobio mail... Loka bi da proda zalihe dok ne krene box set, a svakako ga Fondacija tuži. Valjda će ga stići pravda... A pri tome, nije da nisam kupovao MASCOM izdanja (i EKV, ali i razna druga), ali dgjbm, teško da bi se išta od toga nabavilo drugačije, ili je izdato po prvi put.

 

Opet, MASCOM ima ubedljivo najbednije omote, po pravilu bez innera, dal su ikad napravili gatefold, samo najjeftinije papirne LP 'gaće' etc. Beda kao takva.

  • +1 1
Link to comment
8 hours ago, scab said:

heh, mascom odmah požurio da pre ovoga još jednom pusti u preorder ona 4 albuma koja imaju

Dobio i ja mail, no interesantnije od toga je da neki preprodavci prodaju Loki a izdanja EKV za 6000 po komadu. Izneverovao sam.

 

spacer.pngspacer.png

 

Pisao sam ranije da se dva puta godišnje na dva dans centar Nürnberga pretvara u buvljak. Danas je prvi dan. Samo dva vinila sam nasao. Mozda sutra bude bolje. Ali sam zato ponosan na ovo izdanje. Odavno vec zelim Ruska izdanja Stonsa, Stoogesa i Sonic Youtha.

  • +1 2
Link to comment

Informacija sa drugog foruma, iz pouzdanog izvora:

EKV box-set

Uz osam remasterovanih vinila je u planu i dupli CD sa sređenim demo snimcima iz različitih perioda, radnim verzijama pesama, drugačijim remiksima i neobjavljena verzija jedne pesme. 

Sve zajedno, 1 box-set.

  • +1 3
Link to comment

Oćemo da licitiramo cenu? :rolleyes:

 

Valjda bude u pretprodaji povoljnije... Kontam da će prodati 90% tiraža pre izlaska

Link to comment
1 hour ago, giuseppe said:

Oćemo da licitiramo cenu? :rolleyes:

 

Valjda bude u pretprodaji povoljnije... Kontam da će prodati 90% tiraža pre izlaska

Više bi mi odgovaralo dva box-seta od po 4 ploče, pa da drugi ne uzmem. 

  • Haha 2
Link to comment

Meni fale prva dva LP, ali svakako je lepo imati u kompletu. Verujem da će biti značajno bolje od MASCOM. A viškove pokloniš okolo, ili prodaš... Mada će cene pasti, normalno.

Link to comment
3 hours ago, klimt said:

Više bi mi odgovaralo dva box-seta od po 4 ploče, pa da drugi ne uzmem. 

 

Na novim izdanjima je remaster koji se mnogo bolje čuje. Kažu poznavaoci. Tako da je bolje da Lokina reizdanja ili originale nekako proslediš pre pojavljivanja. A cijena, recimo od 150 do 200e. Moja predpostavka.

  • +1 1
Link to comment

ja bas nikako ne volim vinil box setove... super neprakticno za slusanje, a da ne pricamo sto u moderna vremena moze da se desi da ti je b strana seste ploce ostecena, ili peta ploca kriva, i sta onda...

a u ovom slucaju mi plus poslednji albumi ne trebaju, neke rane imam originale...

ali rekli su da ce biti izdano i pojedinacno kasnije?

ja verovatno uzimam cd box set (od komune ce zvicati bolje...), pa posle vidim za neke vinile.

Link to comment

Ako peta ploca bude kriva mozes samo nju kasnije da zamenis. Najavljeno je da ce biti rezervnih delova za box set kasnije u prodaji tj. bice pojedinacniih izdanja.

Link to comment
5 hours ago, wayfaring stranger said:

originale nekako proslediš

 

To iz kuće ne ide, koliko god bio PGP, neke od njih :)

 

Lokine 2 će odlete (Par godina, Neko nas posmatra)

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...