Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

u kom slučaju bi to bio false advertising
на који је епл јако гадљив :D
The Retina display on iPhone ushered in the era of super-high-resolution displays. Its pixel density is so high, your eye can’t distinguish individual pixels. The images and words are amazingly vivid and crisp. Everything just looks so real. In fact, once you see a Retina display, you’re never satisfied with anything less. Yet it remains a feature found only on iPhone and other Apple products.
http://www.apple.com/iphone/why-iphone/
Link to comment
Nemoj ni pokusavati oficijalni update, kada ti je rootovan fon, jer ces tako mozda sjebati root, a mom ortaku se brickovao fon tako. Bolje isprati na xda kada oni stavljaju svoje update verzijeA jesi li probao neki drugi rom? Da li se na njemu isto desava, i da li se desavalo pre flesovanja CM-a?Posto ti sagovornika cujes, on tebe ne, a signal ti je ok, moguce onda da je mikrofon sjeban.Probaj da snimas sebe par minuta i vidi da li i onda prekida ili je to samo slucaj prilikom poziva
ipak je mreza pukla. tj gubi se, nestaje....tako mi receno...uspio sam da ga uvalim u zamjenu za SE xperia mini pro i doplatu.. Edited by beeva
Link to comment

Nađoh rešenje sa problem konstantnim učitavanjem slika sa picasa naloga u galeriji na S3:

Make sure the synching for the Picasa albums is still off, then go into Settings > Application manager. Select the All tab, find Gallery and hit the Clear data button. Next time you open the Gallery, it will take a moment to rebuild it but the Picasa albums should finally be gone.
Link to comment

Crveni krst je napravio aplikaciju koja podseća kako se pruža prva pomoć, saveti za krizne situacije i slično. Mislim da je ovo prva aplikacija tog tipa na srpskom.link

Link to comment
nista vise. da li stvarno ocekujes da cu sada da nabrajam i da te ubedjujem. nemam nameru. tvoje misljenje je drugacije i potpuno si u pravu.
cek - pa ti si za s3 rekao da pruza neverovatnu funkcionalnost koja se retko gde nalazi.zaista me zanima sta je to tako posebno kod njega, posto ja to ne vidim
a mozda smartphone znaci da treba biti inteligentan da ga koristis. ko ce znati...te razmazene price tipa dao sam kintu hocu i besplatnu masazu i da me telefon sam nauci kako da ga koristim, eh, izgleda da je vreme da predjem na jabuku.
#1 hvala ti sto mi kazes da sam glup#2 mozda jednom naucis da cenis svoje pare i vreme
Link to comment

Ali drugari, zar nije jednostavno stvar u tome da različito cenimo osobine smartphonova koji nam se nude?Ili da nam njihove mane manje ili više smetaju u svakodnevnom korišćenju?

Link to comment
Nađoh rešenje sa problem konstantnim učitavanjem slika sa picasa naloga u galeriji na S3:
Nesto slicno mi se desilo kada sam poceo da koristim telefon, pokupio je sve adrese sa Googla i zatrpao imenik. Nakon jednog od updatea firmware-a, uradio sam hard reset koji sve vraca na fabricko podesavanje i brise sve sa telefona. Nakon toga, prilikom prvog podizanja pita za e-mail adresu i pita da li da sinhronizuje. Ovoga puta odgovor je bio ne i nista nije povukao sa djemaila. Cisto da znas kada sledeci put budes radio apdejt.
Link to comment

Pitanje.Telefon je Samsung Galaxy S2 kupljen od telenora. Android je 4.0.3 (valjda...).Da li root-ovanje ponistava garanciju?Problem je sto to nije za mene!Ja bih mu caskom uradio i backup i root (odin, CWM recovery itd),ali ne bih da posle budem kriv ako telenor nece da uvazi garanciju u slucaju nekog problema.Ima li neko savet? Fala

Link to comment

Izgubićeš garanciju sigurno ali ako može na HTCu da se vrati orginalni softver (UUR) onda ima nešto i za Samsung.Sent from my Sensation using Tapatalk 2

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...