Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Pa ne troši bateriju, evo pogledja danas, od pola 10 do sada -> 75% ostalo, dosta razgovora, 10, 20 sms-ova ništa net doduše i sl ali ranije bi bilo na 60 u najboljem slučaju.

Link to comment
Pa ne troši bateriju, evo pogledja danas, od pola 10 do sada -> 75% ostalo, dosta razgovora, 10, 20 sms-ova ništa net doduše i sl ali ranije bi bilo na 60 u najboljem slučaju.
na temu trošenja baterije, meni se svidja battery mix - lepo prikazuje statistiku punjenja i trošenja baterije. kome treba...
Link to comment

Stvar navike kao i dosta drugih stvari. I ja sam se na pocetku igranja sa adroidom upecao na reklamu za Dolphin i jos uvek ga koristim. Navikao se, a i solidno radi.zivuaq.jpg2qnxquu.jpg

Edited by wayfaring stranger
Link to comment
Ta aplikacija vam uopste ne treba ako imate android 2.2 i jaci, u ranijim verzijama je android imao problema sa ramom, ali od 2.2 cini mi se ili 2.3 android sve to sam uradi kada oseti da mu fali memorije.. Tako slobodno izbriste tu aplikaciju, bezveze vam zauzima memoriju i trosi bateriju... ;) A ako vam neka aplikacija bas smeta rootujte telefon i naprosto je izbrisite ili "freeze-ujte" uz pomoc titanium backup-a ili neceg slicnog :)
Imam 2.2 ver, i ne mogu da potvrdim isto. ATK radi svoj posao, podešen je da ubija sve na 15min i osetno pomaže bateriji.Root telefona ću probati kad mi istekne ugovor, ne znam koliko je pametno to raditi pre isteka.
Link to comment
Root telefona ću probati kad mi istekne ugovor, ne znam koliko je pametno to raditi pre isteka.
Ma daj rootavanje je sada svedeno na 2 klika. A ako se malo pomučiš, sa 4 klika dobiješ root, više mesta i overklokovan procesor...Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio using Tapatalk 2
Link to comment

1. Da li mogu da biram gde smešta slike koje napravim telefonom? Vidim da idu na externu SD.2. Da li mogu da biram gde se installiraju programi? Kako vidim, malo u mob, a malo na karticu? 3. Formatirao bi ext sd, šta bekapovati osim slika? I šta se dešava sa appsima koji su instalirani na karticu ako je formatiram?

Link to comment

1. može, u aplikaciji kamere, jedna od poslednjih opcija2. ne možeš, neki programi moraju da budu u telefonu, i ne dozvoljavaju prebacivanje3. slike i podatke od igara ak ih igraš, koristi titanium back up, briše se sve, isti fazon kao da formatiraš hdd, ali ako imaš kupljene app sa marketa možeš ponovo da ih instaliraš

Link to comment

Treba mi savet za live stream, sta je najbolje? Da li moram da instaliram neki poseban browser ili javu ili flash player naknadno ili sta vec?Imam LG i koristim default pretrazivac

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...