Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Pošto mi je zveknuo ekran na mobilcu*... a bekap nisam radio cirka 3 meseca (tj odakada sam ga uzeo)

zanima me sledeće:

da li u servisu kada odnem da mi zamene ekran, da li "diraju" softver? Logika kaže da ne bi trebalo, mada sve je moguće

i drugo pitanje:

Da li postoji neki "trik", neka aplikacija, neki kabl koji će mi omogućiti da dobijem sliku sa telefona na (nekom) monitoru?

 

 

*Generalno telefon radi, imam zvuk nemam sliku

Link to comment

da li u servisu kada odnem da mi zamene ekran, da li "diraju" softver? Logika kaže da ne bi trebalo, mada sve je moguće

i drugo pitanje:

Ne. Nažalost, možeš da mi veruješ, govorim iz iskustva 220-150=370eura vrednog, dva ekrana. :)

Link to comment

Ne. Nažalost, možeš da mi veruješ, govorim iz iskustva 220-150=370eura vrednog, dva ekrana. :)

Ajde barem nešto...

 

još samo da nađem te pare za popravku.

Jesi ti zadovoljan time što su ti uradili?

Daj kontakt (na pm)

Link to comment

Ajde barem nešto...

 

još samo da nađem te pare za popravku.

Jesi ti zadovoljan time što su ti uradili?

Daj kontakt (na pm)

Samsung Slll mi je lik zamenio za pola sata i bilo je sve ok. Ubi me, ne mogu da ti dam broj pošto je davno bilo, iskopao sam lika na kupujem prodajem, bilo 160e sa radom.

 

Na g2 su mi menjali u zvaničnom servisu, probili rok, čekao sam skoro 45 dana, to su najveća govna koja postoje na kugli zemaljskoj. Mobis electronics. Ne želim uopšte da prepričavam događaje, vozali su me kao idiota, danas, sutra, evo smao što nije, poslat je, nije poslat, praznici, lažovčine smrdljive. Posle sam saznao da im je takav način poslovanja trade mark. Sve to za bednih 220e.

 

p.s. ne znam šta ima da bekapuješ pored živog dropboxa? Kontakti se svakako sinhronizuju što je najbitnije, slike i klipove (ako ti je bitno) namestiš da se šalju na drop box čim se nakačiš na wifi i uvek ti je sve up to date..

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Bekapujes sistem u slucaju da rutujes fon pa se igras menjanjem romova :)

 

Planiram ovaj moj samsung galaxy s2+ da sledece nedelje osvezim novim romom koji su odradili likovi sa xda.. zove se pac-man i u pitanju je 4.4.4. android

(Fabricki za ovaj model verovatno nece ici iznad 4.2.2)

 

Sent from my GT-I9105P using Tapatalk

Edited by Have_Fun
Link to comment

Na g2 su mi menjali u zvaničnom servisu, probili rok, čekao sam skoro 45 dana, to su najveća govna koja postoje na kugli zemaljskoj. Mobis electronics. 

 

To ih košta od 2 do 20 hiljada evra, ako prijaviš.

Link to comment

Ljudi imam problem sa Vajberom. Odjednom mi je nestalo pola kontakata iz njega. Nemam neke ljude u kontaktima ali konverzacije mi ostale. Kako da resim to?

Uđeš u podešavanja, aplikacije, nađeš viber ideš clear data, opet ga pokrenes, moraćeš opet da kucas broj ali će ti se barem vratiti kontakti. Imao sam i ja taj problem.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...