Jump to content
IGNORED

Gledanos


hefaca

Recommended Posts

14 minutes ago, levi said:

znači ostale Arene koje su prenosile Premierligu nisu ni u top 20? još gore
 
još jednom se pokazalo da gledanost sportskih kanala donosi samo Jelen Superliga, ostalo sve je na nivou statističke greške

+1

- secite me gde sam najtanji ako im jsl ne bi donela barem 5x veću gledanost da su te pare ulupali u domaće klubove, po 20 milki titovim blizancima, voši i radničkim iz kg i ni, u trajanju od 6 sezona, pa da gledamo neizvesno prvenstvo i timove koji igraju grupne faze evro kupova i neretko prezimljavaju u istima :happy:

Link to comment
1 minute ago, radisa said:

Ovo nema smisla, ko stariji od 18 godina gleda nik jr?

 

mame tate babe đedovi amidžidže daidže?

 

a i super liga se proslavila sa gledanošću. prenosili tog dana i partizan i zvezdu i premier ligu multiprenos i razne neke emisije iz studija i jedva nadbili blejza cecu perecu i male gupije

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, gone fishing said:

+1

- secite me gde sam najtanji ako im jsl ne bi donela barem 5x veću gledanost da su te pare ulupali u domaće klubove, po 20 milki titovim blizancima, voši i radničkim iz kg i ni, u trajanju od 6 sezona, pa da gledamo neizvesno prvenstvo i timove koji igraju grupne faze evro kupova i neretko prezimljavaju u istima :happy:

Jes al tako bi bilo kad bi neko razmišljao o nečemu osim o tome da dokusuri svako jebeno zrno graška koje ga žulja u postelji.

  • +1 1
Link to comment
Na koju foru su Kurir i Vesti gledaniji od N1.
Bukvalno nisam nikad čuo nekog da gleda taj kanal Vesti...

Eeee mehur....
Ovi sa N1 su i "odapeli" onu ubitačnu marketinšku strelu sa zacrnjenjem ekrana, kad su dobili neke rejtinge koji su bili porazni po njih...



....shiit has hit the fan.
Link to comment

Bukvalno nisam nikad čuo nekog da gleda taj kanal Vesti...
Biće da se ne družiš s penzionerima koji podržavaju vlast.

Propuste Pinkov dnevnik pa gledaju tu ili vole da utvrde gradivo.

  • +1 2
Link to comment

Svakog dana oko 30% ljudi ne gleda televiziju (naravno ne uvek istih), ali zato oni koji gledaju blenu prosečno 8 sati, osobe starije od 60 godina i po 10.

 

Dnevni doseg u grupama 4-17 i 18-29 je svega 46% odnosno 51%, a dok kod grupa 60-69 i 70+ iznosi 85%, odnosno 83%.

 

Kad se uzmu u obzir cele grupe, tj. i oni koji ne uključe televizor celog dana, ispada da starosna grupa 60-69 gleda televiziju 3,2 puta više od grupe 18-29 (8 h 25 min prema 2 h 37 min).

 

Zato je i logično da Pink, čiji je prosečan gledalac stariji od onog RTS1, ima osetno manji auditorijum od tog kanala pri neznatno manjem prosečnom udelu u gledanosti pošto Pinkovi gledaoci duže drže TV uključen.

 

yeFLfBP.png

 

https://www.slideshare.net/alenalen/televizija-u-srbiji2020pptx

Edited by vememah
Link to comment
5 hours ago, Frank Pembleton said:

Eeee mehur....
Ovi sa N1 su i "odapeli" onu ubitačnu marketinšku strelu sa zacrnjenjem ekrana, kad su dobili neke rejtinge koji su bili porazni po njih...

"Vesti" su dostupne na svim provajderima i tu je deo odgovora. Drugo, očigledno da ove "proruske" tv imaju neku publiku, koja je vrlo verna.

 

Meni je rejting N1 odličan obzirom da je to news kanal. Stvarno ne znam šta su gazde očekivale.

  • +1 1
Link to comment

Koliko slagalica i Memedovic dominiraju, taman toliko su i napadani... Generalno sve treba da rade u svojoj (ko)produkciji.

Sad kad isplivaju provizije u znanju imanju... ima da bude ima se, moze se, zna se, ima se... Ko zna koliko placaju Olgu Odanovic, a onomad Tijanic nije hteo da plati Sojica koji je razvaljivao, i idalje razvaljuje

10najgledanijih-emisija-rts.jpg.be5f14b1b54036d067b3f00e243ea09f.jpg

 

A evo i koliko je pink uspesan 

RTS.jpg.e7d8511e7aa1332b6a92b442d3c5cb03.jpg

Mitrovic je cak i finale zadruge pomerio za 5:30 ujutru i tad ostvaruje share od preko 60%, a spektakl je krenuo u 21h prethodnog dana (ili 20). 

 

Edited by hefaca
Link to comment

Sama činjenica da je emisija koja traje do 1 noću dospela u nedeljni top 10 je ogroman uspeh, RTS1 ni u jednoj ni u drugoj tabeli (zapravo u gotovo nijednoj takvoj koju objavljuje, sem kad prenosi fudbal i Evroviziju) nema ništa što se ne završava najkasnije oko 22.

Edited by vememah
Link to comment

Rispekt za Sasu Popovica!

I za tebe, naravno... Nastavljas da briljiras 🏆 zeks nema nista u top 10, al zato jbg nemas nista u 22.

Rispekt i za Branioca koji nikad nije uspeo da udje u top 10, a jebeno dodji mi na veceru ulazi svako malo.

Link to comment
3 hours ago, hefaca said:

Rispekt za Sasu Popovica!

I za tebe, naravno... Nastavljas da briljiras 🏆 zeks nema nista u top 10, al zato jbg nemas nista u 22.

Rispekt i za Branioca koji nikad nije uspeo da udje u top 10, a jebeno dodji mi na veceru ulazi svako malo.

 

hajde pls razmisli o odmoru od pisanja na medijima, boli koliko ovo sto pises nema nikakvog smisla.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...