Jump to content
IGNORED

Gledanos


hefaca

Recommended Posts

 

"PONOVO ISPRED KONKURENCIJE: Televizija Pink nastavlja dominaciju! 'Novo jutro' najgledanija emisija u danu


Hvala vam na ukazanom poverenju

Televizija Pink juče je bila najgledanija televizija u Srbiji, uključujuci i Javni servis Srbije, govore zvanična istrazivanja agencije Nielsen. 

Bez premca u danu iza nas, najgledaniji jutarnji program svih emitera je Pinkovo "Novo jutro" u kom je gostovao predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Jutarnji program uz koji se budi cela Srbija, juče je bio gledaniji i od jutarnjeg programa Javnog servisa Srbije sa udelom u gledanosti od više od 26 odsto, i time u terminu emitovanja konkurentske formate ostavio daleko iza sebe."

 

Edited by hefaca
Link to comment
  • 3 weeks later...

Tu se ne racunaju verovatno oni sto "premotavaju"?

Dosta ljudi koje znam gledaju jednu ili obe ove serije ali nikad u realnom vremenu

Edited by Далибор
Link to comment

Za NG su svi bili najgledaniji. Pink 27:19, a rts preliminarno 24:18...

Edit za 2018.

95 od 100 najgledanijih emisija su sa rts

Edited by hefaca
Link to comment
On 28.12.2018. at 16:34, Далибор said:

Tu se ne racunaju verovatno oni sto "premotavaju"?

Dosta ljudi koje znam gledaju jednu ili obe ove serije ali nikad u realnom vremenu

ja samo tako i gledam, a gleda žigosane 

Link to comment

U zavisnosti kako se definise novogodisnje vece i za koju ciljnu grupu se gleda razlika izmedju RTS i Pinka varira ali generalno je zuti Bujke pobedio za dlaku.

Sto se celih praznika tice masnokosi ga vadu samo tako, mada je Kopernikus realno najveci gubitnik :violin:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...