Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

pa sad... nije clickbait ako je istina. anyway, nije ni bitno.

odbio je da da krv, odlozili su mu za "posle meca", pratili ga celo vreme (sve ovo je okej i u skladu sa pravilima wada), on posle dao i od tada nema drugih informacija.

(izgleda da je mokracu dao pre meca, posto iz wada kazu da su cekali samo na krv)

 

a to kenjkanje - "wada privatna agencija, to je bas interesantno", "sta oni meni traze sat i po pre meca", "imao sam kracu raspravu sa ljudima iz anti doping agencije", "sramno sta su uradili, ovo je necuveno" - sve to je trebao da zadrzi za sebe.

pri cemu, sedi pored coveka (Troicki) koji je imao zabranu od 18 meseci (smanjeno na 12) zbog izbegavanja doping kontrola.  

 

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
1 minute ago, Djuro said:

pa sad... nije clickbait ako je istina. anyway, nije ni bitno.

odbio je da da krv, odlozili su mu za "posle meca", pratili ga celo vreme (sve ovo je okej i u skladu sa pravilima wada), on posle dao i od tada nema drugih informacija.

 

 

 

Kako je onda odbio ako je dao? :D Ako je uzimanje uzorka od njega obavljeno, to je sve onda, drugih informacija ni nema. To što je bio nadrdan zbog svega toga, to je već njegova stvar, na mišljenje svakako ima pravo

Link to comment
3 minutes ago, Time Crisis said:

 

Kako je onda odbio ako je dao? :D Ako je uzimanje uzorka od njega obavljeno, to je sve onda, drugih informacija ni nema. 

 

 :D uradio je ono sto i mi svi, kad 'ocemo nekog da zajebemo: prvo je odbio a onda je malo razmislio. pa ipak dao. :D

a nakon toga je napravio predstavu za publiku kod kuce :D

a navijaci mogu se prave Toshe sa "kako je odbio ako je dao" posalicama :D

  • -1 2
Link to comment
14 minutes ago, SNARC said:

Ne mogu da pobegnem od utiska da je ovaj nastup sa reprezentacijom iskoriscen da se napravi nekakva maturska ekskurzija za ekipu gde je Nole bio vodja puta

 

 

Sumnjam, verujem da ga je poraz od Sinera smorio kao i od Alkaraza na Wimbledonu. Jednostavno, čovek se loži da igra za repku, nije neka novost. 

 

4 minutes ago, Djuro said:

 

 :D uradio je ono sto i mi svi, kad 'ocemo nekog da zajebemo: prvo je odbio a onda je malo razmislio. pa ipak dao. :D

a nakon toga je napravio predstavu za publiku kod kuce :D

a navijaci mogu se prave Toshe sa "kako je odbio ako je dao" posalicama :D

 

Ako za 15 godina nikad nije dao uzorke pre meča, onda je razumljivo da mu smeta. U pravu je i za kršenje neke pre-match rutine a sumnjam da je hteo da pravi predstavu već je jednostavno popizdeo. 

Edited by Mil@n
Link to comment

Sad je tu novi moment da ima neke droge i doping koji brzo nestane, dok traje meč (oznoji se čovek pa to tako ode), pa je zato prvoodbiopadao/odložio testove.

-------

Šta beše sad ima, neka egzibicija sa Alkarazom a onda ništa do Australije. Taman da "obnovi", možda još (samo) malo poveća mišićnu masu, fino su sevali forhendi. 

Link to comment

svako odbijanje je problematicno i lose i za njega i za sport.

wada ne najavljuje svoje posete, vec igraci imaju obavezu da prijavljuju svoje promene boravista. wada moze da se pojavi bilo kad, bilo gde.

 

i tako bi trebalo i da ostane, zato sto je to u interesu svih - i sportista i gledalaca.

 

 

  • +1 3
Link to comment
28 minutes ago, Djuro said:

 

 :D uradio je ono sto i mi svi, kad 'ocemo nekog da zajebemo: prvo je odbio a onda je malo razmislio. pa ipak dao. :D

a nakon toga je napravio predstavu za publiku kod kuce :D

a navijaci mogu se prave Toshe sa "kako je odbio ako je dao" posalicama :D

 

Nisu uopšte pošalice, odbiti znači da nije dao uopšte, a to se očigledno nije desilo. Sve ostalo je spin i klikovi.

  • +1 2
Link to comment
25 minutes ago, Djuro said:

svako odbijanje je problematicno i lose i za njega i za sport.

wada ne najavljuje svoje posete, vec igraci imaju obavezu da prijavljuju svoje promene boravista. wada moze da se pojavi bilo kad, bilo gde.

 

i tako bi trebalo i da ostane, zato sto je to u interesu svih - i sportista i gledalaca.

 

 

 

Jel sam ja cinik zato shto mislim da su svi top sportisti na nekom dopu i za treninge i za utakmice?

Sad kako to evadiraju, ko im i kako nabavlja, nove tehnologije koje se ne detektuju lako jada jada jada...

 

Link to comment
3 minutes ago, Mel said:

 

Jel sam ja cinik zato shto mislim da su svi top sportisti na nekom dopu i za treninge i za utakmice?

Sad kako to evadiraju, ko im i kako nabavlja, nove tehnologije koje se ne detektuju lako jada jada jada...

 

 

kljako nece da uzme kockicu cokolade da ne bi narusio procese u organizmu, a ne da ce uzeti neki doping. nije 'teo ni vakcinu :D

 

Link to comment
7 minutes ago, Mel said:

 

Jel sam ja cinik zato shto mislim da su svi top sportisti na nekom dopu i za treninge i za utakmice?

Sad kako to evadiraju, ko im i kako nabavlja, nove tehnologije koje se ne detektuju lako jada jada jada...

 

 

Ako nije zabranjeno onda je dozvoljeno :fantom:

Link to comment
1 minute ago, Mel said:

 

Jel sam ja cinik zato shto mislim da su svi top sportisti na nekom dopu i za treninge i za utakmice?

Sad kako to evadiraju, ko im i kako nabavlja, nove tehnologije koje se ne detektuju lako jada jada jada...

 

 

nisi cinik. sumnja je sasvim ok.

ima i novih tehnologija a ima i starih, koje se ne mogu otkriti (ako se radi o mikrodozama). 

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, Ros said:

 

kljako nece da uzme kockicu cokolade da ne bi narusio procese u organizmu, a ne da ce uzeti neki doping. nije 'teo ni vakcinu :D

 

 

Razumem logiku ali ne slazem se.

Link to comment
1 hour ago, Djuro said:

pa sad... nije clickbait ako je istina. anyway, nije ni bitno.

odbio je da da krv, odlozili su mu za "posle meca", pratili ga celo vreme (sve ovo je okej i u skladu sa pravilima wada), on posle dao i od tada nema drugih informacija.

(izgleda da je mokracu dao pre meca, posto iz wada kazu da su cekali samo na krv)

 

a to kenjkanje - "wada privatna agencija, to je bas interesantno", "sta oni meni traze sat i po pre meca", "imao sam kracu raspravu sa ljudima iz anti doping agencije", "sramno sta su uradili, ovo je necuveno" - sve to je trebao da zadrzi za sebe.

pri cemu, sedi pored coveka (Troicki) koji je imao zabranu od 18 meseci (smanjeno na 12) zbog izbegavanja doping kontrola.  

 

 

Polu covek polu sta nam rade. Ogledalo drzave

 

A kako se to daje mokraca ako ti se ne pisha npr?

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...