Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Ova budaletina se ponovo blamira ko onomad kad je zvao Bartomeua zbog neke kazne Zvezdi u Evroligi.

 

Ništa, podrška sa ovog profila za gospodina Danila Medvedeva.

 

 

  • +1 1
Link to comment

O Djokovicu nemam nikakvo misljenje, osim opstegtm postovanja za napor, pregnucei dostignuce individue kao takve u bilo kojoj oblasti, tenis ne podnosim do koske, ali i sve u svemu, ovo sto se dogadja i kako se dogadja je jedno najobicnije - издркавање.

 

Koje, javlja mi se, ni iz daleka ne bi stilski i reakcijskitm, bilo ovakvo da se radi o nekome, bilo kome sa drugacijim pedigreomtm...

 

Edited by namenski
  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, namenski said:

O Djokovicu nemam nikakvo misljenje, osim opstegtm postovanja za napor, pregnucei dostignuce individue kao takve u bilo kojoj oblasti, tenis ne podnosim do koske, ali i sve u svemu, ovo sto se dogadja i kako se dogadja je jedno najobicnije - издркавање.

 

Koje, javlja mi se, ni iz daleka ne bi stilski i reakcijskitm, bilo ovakvo da se radi o nekome, bilo kome sa drugacijim pedigreomtm...

 

 

da je primio vakcinu odavno bi bio u sidneju, pa u melburnu... toliko je jednostavno

  • +1 2
Link to comment

Ko zna zasto je ovo dobro. Verovatno ne bi ni mogao da se skoncentrise na tenis nakon svih ovih desavanja i interesovanja javnosti. Neka se sada odmori i fino pripremi za RG. Taman ima dovoljno vremena da akumilira dovoljno prkosa i inata do tada. Valja Rafu zaustaviti da dodje do brojke 21.

Link to comment
3 minutes ago, Tsai said:

 

da je primio vakcinu odavno bi bio u sidneju, pa u melburnu... toliko je jednostavno

 

Pa evo da se ja sa strane uključim. U pravu si naravno. 
Ali i namenski je u pravu. 

 

Prema Noletu sam uglavnom indiferentan, niti navijam za njega niti protiv njega, ali da su Federer ili Nadal na njegovom mjestu, ali baš potpuno sve isto, uključujući na kraju izuzeće, ne bi bilo ove zajebancije na aerodromu. Nema šanse da bi Federera držali 10 sati u sobičku na aerodromu. 

 

Što ne znači da si Nole nije i sam kriv za dosta toga sa svojim pizdarijama, al jbg. 

 

Nije zato što je Srbin, al jest zato što je "mali". Švicarca ili Amera ili Britanca ne bi ovako tretirali, prilično sam siguran u to.

Link to comment

Možda ima veze i sa tim kako je juče likovao i srao u onom tvitu kao da je dobio na lutriji, a ne da je dobio izuzeće koje bi trebalo da regularno dobije ako je sve ok. Ali o tome šta će biti posljedice tog cirkusa od juče AUS vlasti je trebalo da misle juče i prije svega, a ne post festum. 

  • +1 1
Link to comment
Just now, James Marshall said:

Možda ima veze i sa tim kako je juče likovao i srao u onom tvitu kao da je dobio na lutriji, a ne da je dobio izuzeće koje bi trebalo da regularno dobije ako je sve ok.

 

Ljudi vide ono što žele da vide

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, Tsai said:

da je primio vakcinu odavno bi bio u sidneju, pa u melburnu... toliko je jednostavno

Ne, nije jednostavno ni malo, a nema veze ni sa vakcinom: vlasti su mogle naprosto da posalju nedvosmislenu poruku tipa 'momak, nemoj dzabe da dolazis' i шлус.

Prebaciti ovu aerodromsku farsu na pitanje (ne)vakcinisanja je nedopustivo.

I jadno,

  • +1 7
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...