Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Igrao je Beograd pre RG, igrao je dublove na Majorci pre W.

Zatraži WC  ( čik da vidim tog direktora turnira koji će da odbije da mu da WC ) , odigra 2-3 meča da malo oseti reket, teren i slično.

Doduše, dosta će biti bitan i žreb na USO, da mu u prva dva kola padnu neki likovi protiv kojih može  postepeno da pojačava, pa da negde od trećeg kola bude na pravoj radnoj temeperaturi. 

Link to comment

Meni je gore sto ima pritisak da dobije svaki mec posle ne bas sjajnog turnira na OI.

Bilo bi dobro da odigra bilo sta prije USO pa cak i dublove na nekom sugavom turniru...

Link to comment

Mislim da je Novakova procena da je imao i previse tenisa u poslednjih nekoliko meseci a takodje i ogroman medijski cover od kojeg bi zeleo da se skloni na neko vreme. Tereni u Njujorku su mu poznati, sigurno ce ranije otici tamo i trenirati malo duze od ostalih da se malo podseti, zna koliko moze i ova pauza ne mora da mu skodi. Mislim da nije lose da se malo skloni i pokusa da se povrati od tokijskog fijaska koji mu nimalo nije bio potreban. No, samog sebe je doveo u ovakvu situaciju pa sad sam neka se i cupa, Ne bi mu bilo prvi put da se ravno niotkuda pojavi u formi zveri koja gazi sve pred sobom nakon sto su ga svi njegovi navijaci otpisali.

Link to comment
2 minutes ago, harper said:

Mislim da je Novakova procena da je imao i previse tenisa u poslednjih nekoliko meseci a takodje i ogroman medijski cover od kojeg bi zeleo da se skloni na neko vreme. 

 

Razumem na sta si mislio pod "skloni", ali mi je smesno to da citam u isto vreme dok od mase poznanika koji su u CG stizu fotke sa Novakom i javljanja gde je sve vidjen.

Prakticno covek je kao zlatna ribica u akvarijumu, ne moze da prodje ulicom a da masa ne ide za njim i trazi slikanje, autogram ili prosto samo dovikuje Nole, Nole...

 

Tako da nisam sigurna koliko je sklonjen tamo dole :rolleyes:

Link to comment
29 minutes ago, lostfanforever said:

 

Razumem na sta si mislio pod "skloni", ali mi je smesno to da citam u isto vreme dok od mase poznanika koji su u CG stizu fotke sa Novakom i javljanja gde je sve vidjen.

Prakticno covek je kao zlatna ribica u akvarijumu, ne moze da prodje ulicom a da masa ne ide za njim i trazi slikanje, autogram ili prosto samo dovikuje Nole, Nole...

 

Tako da nisam sigurna koliko je sklonjen tamo dole :rolleyes:

 

Te stvari njemu prijaju, kritike su ono sto mu ide na nerve.

Link to comment
2 hours ago, Jean-Luc Picard said:

Nego....jel ovaj "jarac" počeo nešto da trenira za USO...il još uvek odmara. 

Kako ne, tamo dole su i Tipsaević i Troicki da ga spreme.

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...