Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

16 minutes ago, Jumanji said:

Nisam razumela sta in?

all in način igre u pokeru, kada staviš sve što imaš na jedno deljenje

  • +1 1
Link to comment

Da ima tipa 25, 28 pa i da razmišlja, ovako, sa 34.. Jasno kao dan... Budimo realni, manjak konkurencije je samo razlog više da se on sam odazove. Posle neka meće asterikse na zlato ko kad i kako hoće...

 

No videćemo, na dva seta biće to sve mnogo teže nego na Slemovima. Potpuno druga igra sa psihološke strane, jedan set ako pukneš pod pritiskom si od poraza odmah, više prava na grešku nema, već prvi brejk u sledećem setu može biti koban, na 3 ako pukneš prvi i dalje si u igri i praktično ništa nije rešeno, što daje prostora za opušteniju igru sa manje pritiska. Videli smo u početku meča sa Beretinijem da Novak kao sigurno najveći igrač sa mentalnog aspekta ikada i sa 19 slemova u šeširu i dalje ume da zablokira. Imaće i ovde barijeru jer OI do sada nije uzeo, no svakako je no. 1 favorit, još beton.. 

Link to comment
32 minutes ago, 189- said:

uh mnogo mi je drago sto ide. ljubim mu kurac. sto puta bih se vise razocarao u njega nego u jokica da nije isao. 

 

dobro si se setio jokica

da ima barem promil djokovicevog takmicarskog mentaliteta, kakav bi to igrac bio

 

edit mozda ovaj gore kraj nije najsrecnije napisan ... vise u smislu, koliko bi vise postigao u sportskom smislu (iako je i to diskutabilno), posto je u kolektivnom sportu

mozda je najbolje reci ... nikada od njega MJ

Edited by cedo
Link to comment
2 minutes ago, cedo said:

 

dobro si se setio jokica

da ima barem promil djokovicevog takmicarskog mentaliteta, kakav bi to igrac bio

Mogao bi i MVP da bude jednog dana. 

  • +1 1
  • Haha 7
Link to comment

Valjda brži beton, trebalo bi da je sličniji AO nego USO, ali nije podloga jedini faktor. Temperatura, vlažnost vazduha itd. nisu zanemarljivi.

Link to comment

Vlaznost vazduha ubija u Tokiju. Temperature se ne razlikuju mnogo od nasih letnjih ali vlaznost je negde oko 80%. To je skoro Bangkok, uzas.

Nece im biti lako. 

Link to comment

Ja nešto imam utisak da Đovak neće da zapne iz sve snage za zlato nego će više da iskoristi Tokio da se privikne na beton, pa će onda u Torontu da se privikne na američki beton, i onda pravac USO.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...