Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

42 minutes ago, Serena said:

Jos na ovu vrucinu :ko3: trebao je ko Siner u onoj Gucci potkosulji da se pojavi :lolol:

Idealno bi bilo u nekoj majici na bretele :blush:

Link to comment

Ma nek igraju goli, šta obilazite ko kiša oko Kragujevca... :fantom:

 

Teniserke mogu u tangama. :thumbsup:

Link to comment
2 minutes ago, bags said:

Cudan izbor da teniseri budu goli a teniserke u tangama. 

To se samo Max puno druzi sa Manijakom na vocapu :happy3:

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Srećom pa nema previše US državljana na ovoj listi, WNBA i MLB podzastupljeni skroz. Za sve ove tetke iz NBA Tijana Bošković je megagiga sportista, da ne pominjemo recimo jednu Sandru Perković, mislim dovoljno je to što je neko stavio Anrija ispred Zidana, ja mislim da ni Anri ne bi sebe stavio ispred Zidana. 

  • +1 6
Link to comment

od svih debilana listi naj sportista ova je do sad najveca debilana... bukvalno smece nad smecetom... ali click click click click click click....

Link to comment

spisak nema Dressela koji je osvojio više zlatnih medalja nego 90% država (uključujući tu i Srbiju) ali problem je što nema Tijane Bošković koja je igrala 1 finale i zamalo igrala drugo. ali su je ostrugale Amerikanke od kojih garant nijedna pored svog tog nekog biasa neće ni prići u top pet hiljada na ovom spisku. Ili nema Elaine Thompson ali ustvari fali Perković.

 

btw ja bi definitivno stavio Piksija ispred Modrića. I dodao bih još tenisera, ipak je to 4. najpopularniji sport

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...