Jump to content
IGNORED

Peti oktobar na bliskom istoku i arapskom svetu


Gandalf

Recommended Posts

# URGENT CONFIRMED: Gaddafi's men are cleaning the streets of Tripoli for any traces of violence to show media that nothing is happening!! about 4 minutes ago from web
Link to comment

Šta god da je hteo da kaže, formulacija mu nije najsrećnija:

Ministar odbrane je kazao da se procenjuje da je u Libiji oko hiljadu srpskih državljana, a da je najvažnije što poslednje informacije govore da se stanje u glavnom gradu Libije stabilizovalo i da nema nasilja na ulicama.
Prvi put čujem za ovo:
Šutanovac je, na pitanje novinara da li srpski avioni učestvuju u bombardovanju Tripolija, rekao da je to velika glupost i da tamo nema srpskih aviona.
Link to comment

Libija navodno isuse.gif ima Galebe i Jastrebe, e sad da li su ovih dana u voznom stanju?52022_307129713_libijski%20131%20rula.jpg111781_76782478_111781_81658330_1166949.jpgSuper su komentari na Pressu na demonstracije pred libijskom ambasadom u Beogradu.

jesu li se to i nasi otporasi ukljucili u svrgavanje Gadafija?Nista me ne bi cudilo,svi su oni placeni iz istog smrdljivog novčanika
Edited by Roger Sanchez
Link to comment
Šutanovac je, na pitanje novinara da li srpski avioni učestvuju u bombardovanju Tripolija, rekao da je to velika glupost i da tamo nema srpskih aviona.
To ti je srpski novinar. Ne pravi razliku između srpskog aviona i aviona napravljenog u Srbiji (a nije čak ni napravljen u Srbiji nego u BiH). Gospode, kakvi kreteni, i kakvo društvo koje ih takve štancuje.
Link to comment
To ti je srpski novinar. Ne pravi razliku između srpskog aviona i aviona napravljenog u Srbiji (a nije čak ni napravljen u Srbiji nego u BiH). Gospode, kakvi kreteni, i kakvo društvo koje ih takve štancuje.
Jbg, to su ti oni što misle da je jednačenje suglasnika po mestu tvorbe nešto bezobrazno.
Link to comment
To ti je srpski novinar. Ne pravi razliku između srpskog aviona i aviona napravljenog u Srbiji (a nije čak ni napravljen u Srbiji nego u BiH). Gospode, kakvi kreteni, i kakvo društvo koje ih takve štancuje.
Soko je evakuiran u Srbiju 1992 (točnije sve ono iz njega što se dalo otšarafiti i zapakirati), kajne?
Link to comment
Avioni su prodati 80-tih a Dragan Covic je preuzeo Soko Mostar 92.
Soko Mostar je od 1992 nekakva improvizacija i brljanje, ez far ez aj nou. Ko prodaje rezervne dijelove i servisere? Utva, ne? Al smo se offirali biggrin.gif
Link to comment

Da završimo uopće luping o bombardiranju Tripolija, informacije pouzdanog tipa kazuju da u Tripoliju nije bilo nikakvih bombardiranja.

Edited by Roger Sanchez
Link to comment
Soko Mostar je od 1992 nekakva improvizacija i brljanje, ez far ez aj nou. Ko prodaje rezervne dijelove i servisere? Utva, ne? Al smo se offirali biggrin.gif
I ne znam da li Soko i dalje radi nesto. Dosta opreme je razmontirano i prevezeno (točnije sve ono iz njega što se dalo otšarafiti i zapakirati) u Srbiju ali dosta toge je i unisteno tog dana (ono sto se nije dalo prenjeti i odsarafiti). Za rezervne djelove ne znam ali je moguce da to Utva radi.edit: inace general Tus je bio tu kada su se prodavali avioni :D (i dobio je zlatni sat od libijskog ministra odbrane kao i njegovi pratioci :P ) Edited by borris_
Link to comment
edit: inace general Tus je bio tu kada su se prodavali avioni :D (i dobio je zlatni sat od libijskog ministra odbrane kao i njegovi pratioci :P )
Pa nego.. Možda je i Mesketa upoznao sa budućim prijateljem pukovnikom...Zadnji put kad sam ja Tusa vidio uživo bio je komandant vazduhoplovstva, neki miting bio u ZG 89 ili 90te, prvi put nam prikazane novokupljene 29tke
Link to comment
×
×
  • Create New...