Jump to content
IGNORED

Peti oktobar na bliskom istoku i arapskom svetu


Gandalf

Recommended Posts

Nije baš vreme za "I told you so" ali ja ovde već mesecima ponavljam da se gadne stvari dešavaju sa mutiranjem javnog mnenja u Srbiji.

Edited by Eraserhead
Link to comment
Al Jazeera: Khaled Kaeem, Libyan Deputy Foreign Minister: I have more trust in any foreign channel than I do in any Arab channel. Khaled Kaeem, Libyan Deputy FM: The foreign media will be invited to Tripoli tomorrow & they will show the world the truth Khaled Kaeem, Libyan Deputy FM: The Libyans were out on the street shouting against Al Jazeera, calling it a "Liar"
saeed.jpg Edited by Roger Sanchez
Link to comment
jebes tradicionalne medije, internet je zakon. kome trebaju ove budjave televizije kada imas ovakvu temu na forumu? bez zajebavanja.
+1Ja ne znam cemu toliko zalbi na to sto neki RTS, B92, Studio B, whatever ne prenose direktno i opsezno ove dogadjaje. I da postoji volja ne bi mogli da se nose sa internetom, twitterom, facebookom. Onaj ko stvarno zeli da ovo prati, taj nece da gleda nijednu TV, nego ce da zna nekoliko web stranica ili foruma gde ce da dobije digest zbivanja pa odatle da ide u detalje po svom ukusu, ili ce da nadje prave tweetove i da pocne da ih prati. Jednostavno. A oni komentari su zakon! Pogotovo onaj sto insinuira da su Amerikanci prakticno odradili nekakve lazne revolucije u Tunisu i Egiptu kao paravan za "one prave" promene rezima u Iranu i Libiji :isuse:
Link to comment
Kad je bilo to na AJ? Ova engleskozboreća AJ to ne dade, il propustih ljušteći mrkvu.
To je išlo na arapskoj.
  • Al Jazeera anchor asked: "Can you tell us how we can can know that we passed your test? Maybe give us some cheating tips?"#Libya 7 minutes ago via web
  • Al Jazeera: Khaled Kaeem, Libyan Deputy Foreign Minister: After Al Jazeera changes its policies it will be invited to #Libya 9 minutes ago via web
Tako je lijepo vidjet news organizaciju koja hrabro pwnuje.
Khaled Kaeem, Libyan Deputy FM: These alleged planes in Malta don't carry the Libyan flag, I am not sure they are Libyan
pera.gif Edited by Roger Sanchez
Link to comment

javno mnjenje je sasvim fino pratilo pad causeskua. tj, pratice mnogo sta sto mu se nametne u centar paznje. a u anketama ce dati misljenje i ukus baziran na prosloj iteraciji tv seme, a ne na apsolutnim preferencijama. sto bi rekao don drejper, daj da im godinu dana prodajem novi proizvod, pa da ih onda pitam da li im se svidja.naravo da treba ici ususret preferencijama gledalista, samo sto ne treba apsolutizovati i banalizovati taj pristup. sto se u nasim medijima vjecito radi.

Link to comment
+1Ja ne znam cemu toliko zalbi na to sto neki RTS, B92, Studio B, whatever ne prenose direktno i opsezno ove dogadjaje. I da postoji volja ne bi mogli da se nose sa internetom, twitterom, facebookom. Onaj ko stvarno zeli da ovo prati, taj nece da gleda nijednu TV, nego ce da zna nekoliko web stranica ili foruma gde ce da dobije digest zbivanja pa odatle da ide u detalje po svom ukusu, ili ce da nadje prave tweetove i da pocne da ih prati. Jednostavno. A oni komentari su zakon! Pogotovo onaj sto insinuira da su Amerikanci prakticno odradili nekakve lazne revolucije u Tunisu i Egiptu kao paravan za "one prave" promene rezima u Iranu i Libiji :isuse:
ma tu se krije citava nova i ogromna tema. moja teorija je da su ljudi izlozeni citavom kosmosu nesredjenih informacija i da su, posto nisu nauceni da razmisljaju metodicki, prisiljeni da intuitivno sami stvaraju neke obrasce iz toga. kao da ti puste neki veoma snazan i izmesan opticki nadrazaj, pretpostavljam da ces posle par minuta poceti da trazis slike u tome. Amerika tu ima ulogu katalizatora. Amerika biti mocna, CIA umeti i znati sve, Amerika radi sve. moronizacija kroz internetizaciju. bolje je citati samo Alo nego pratiti 50 medija a da pre toga nisi naucio kako da prepoznajes logicke greske, da poredis i filtriras informacije.
Link to comment

Steta sto ne mozemo da pratimo uzivo tog Khaleda na AJ: - The Libyans were out on the street shouting against Al Jazeera, calling it a "Liar" - These alleged planes in Malta don't carry the Libyan flag, I am not sure they are Libyan - We want to know why Al Jazeera is not talking about Qatar & the US base there & relations with Israeli kraj intervjua:Al Jazeera anchor to Khaled Kaeem, Libyan Deputy FM "Thank you, you have been a great representative of your regime" :Hail:

Link to comment
Glasnogovornik spomenutog ministarstva Mario Dragun obećao je svaku potrebnu pomoć Hrvatima koji su se zatekli u Libiji.Riječima "u pitanju su životi" zamolio nas je za diskreciju kada su u pitanju Gadafijevi postupci.
Link to comment
×
×
  • Create New...