Jump to content
IGNORED

Peti oktobar na bliskom istoku i arapskom svetu


Gandalf

Recommended Posts

nije bilo reči o srbiji, nego o forumskoj raspravi između konkretnih lica. faul opet. Ako njihova politika nije principijelna, onda je u skladu sa geostrategijom i interesima, uprošćeno govoreći. dogovori se i ti za šta si.
da ali, sada kad sam procitao istu, rasprava izmedju konkretnih lica od kojih jedna (lica) koja ocekuju od sad ono za sta ih optuzuju: da kontrolisu svet. ne znam zasto ovo mora da ima vezw sa naftom i amerikom?faul opet? Edited by kim_philby
Link to comment

Ovaj govor mene izaziva da otputujem u Libiju i protestvujem protiv ovih ludaka. Mogu misliti šta misle Libijci...Ove pretnje da će stranci otići i odneti pare, to je nešto najsmešnije od pretnji arapskih diktatora pred pad, koje smo do sada imali prilike da slušamo...

Link to comment
da ali, sada kad sam procitao istu, rasprava izmedju konkretnih lica od kojih jedna (lica) koja ocekuju od sad ono za sta ih optuzuju: da kontrolisu svet. ne znam zasto ovo mora da ima vezw sa naftom i amerikom?faul opet?
NIje bila reč o kontroli sveta nego o očekivanju verbalne reakcije. ovo postaje besmisleno.
Link to comment
Ovaj govor mene izaziva da otputujem u Libiju i protestvujem protiv ovih ludaka. Mogu misliti šta misle Libijci...
+1Ovako brutalne pretnje svom stanovnistvu su retkost cak i u svetu koji se seca Hitlera.
Link to comment

"Trebace vam viza izmedju dva dela Libije i budite spremni da ne vidite clanove porodica po 10 godina" :isuse:

Edited by Далибор
Link to comment
Pocela obecanja. Small government, lokalna samouprava, investicije, nemojmo zbog 80 i nesto mrtvih da udjemo u gradjanski rat.
Da, čovek ima plan. Više pretnji, ali ima i program za društveni dogovor. Nadam se da će ga brzo zbaciti.
Link to comment

Kad se Libija "raspadne" biće vam potrebne vize da putujete iz jednog u drugi deo pa nećete moći da se viđate. Ako ovo ne spreči revoluciju ništa neće.Evroppljani i Amerikanci će okupirati Libiju.

Link to comment

Kakav je ovo skot, pominje vizu za Bengazi, Koreju, ko ce da kontrolise naftu, zali se na Britance koji ce da okupiraju drzavu zbog toga sto ga je nazvao Hejg - kakav ludak.

Link to comment
×
×
  • Create New...