Jump to content
IGNORED

najiritantnije muzičke numere


maheem

Recommended Posts

  • Replies 340
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • maheem

    20

  • Ras

    12

  • Mr.Mxyzptlk

    11

  • morgana

    9

Idi bre. Raspala dosadna, sa dosadnim liciderskim glasom, peva o besmislicama. Najgluplje mi je sto prodaju zvaku "eto ruzna je i debela, ali zna da peva". Koga boli kurac. I Dzenis Dzoplin je bila ruzna i nikakva, pa niko to nije isticao kao adut, tj. bilo je nebitno kako izgleda, sa onakvim glasom i pojavom i harizmom i svime. Jebem ti ovo vreme vise.Smucili su mi se Englezi sa tim obicnjarama od kojih prave zvezde. Kako se bese zvala ona luda tetka, Bojl valjda? Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
+1
Marun 5
AAAAAAAAAAAAAA najiritantnije ever!
Idi bre. Raspala dosadna, sa dosadnim liciderskim glasom, peva o besmislicama. Najgluplje mi je sto prodaju zvaku "eto ruzna je i debela, ali zna da peva". Koga boli kurac. I Dzenis Dzoplin je bila ruzna i nikakva, pa niko to nije isticao kao adut, tj. bilo je nebitno kako izgleda, sa onakvim glasom i pojavom i harizmom i svime. Jebem ti ovo vreme vise.Smucili su mi se Englezi sa tim obicnjarama od kojih prave zvezde. Kako se bese zvala ona luda tetka, Bojl valjda?
ima par ok pesmica ali ceo hype oko nje to potire. englezi hajpuju sve što je made in uk da ti se smuči i ono što je ok.drugi put zaredom sam gledao emisiju Gruvanje, nisam popamtio imena domaćih bendova ali je sve iritantno do bola. pogotovo KKN na prvom mestu nekoliko nedelja zaredom...
Link to comment
Moji na poslu jako se identifikuju sa ovom pesmom, nedostaje im vreme fijakera i klakera kada su bili gospoda, a onda ih je Tito opljackao, ubio i bacio na Goli otok.http://www.youtube.com/watch?v=1W0L-v2NlRk
Ah da, najiritantnija grupa, najiritantnija pesma, tim pre ako ste iz Beograda, da vam ti čobani pričaju šta je Beograd, strašno. Što je najgore nisu ni pravi čobani, nego mediokriteti koji se prave da su čobani.edit - vreme je da se uvede "m'rš u pičku materinu" smajli. Edited by kobni zelaya
Link to comment
Moji na poslu jako se identifikuju sa ovom pesmom, nedostaje im vreme fijakera i klakera kada su bili gospoda, a onda ih je Tito opljackao, ubio i bacio na Goli otok.http://www.youtube.com/watch?v=1W0L-v2NlRk
Ovo sam prekjuce cuo prvi put. Definitivno zakljucava topik.Presli su u novu dimenziju ljigavstine, ne znam zasto bi mene trebalo da bude sramota, ali eto, sramota me je. Beograd mi sad izgleda jadno kao posle prvih izbora iz 1990. Ili jadnije.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...