Jump to content
IGNORED

Haxball


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmi

    409

  • Calavera

    399

  • Zli Gli

    369

  • Feindouno

    334

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pjmastere, kako nisi snimio onu majstoricu kad smo dobili 7:6 posle vise preokreta, a ja zabio 4 ili 5 komada + odlucujuci? angry.gif Vazno je da si ubacio ovo gde sam davao autogolove... ali nema veze, igramo zajedno na eventualnom turniru jer sam dobar covek i oprastam.

Link to comment

Slazem se, bolje mini-liga u kojoj svako igra sa svakim nego knockout turnir. Duze traje, a i zabavnije je.Ja mislim da ti trebalo ovako:0) timovi se prijave i ja socinim raspored odigravanja utakmica i tabelu1) neko sa jakim netom napravi sobu sa maksimalnim brojem clanova (22?)2) svi se pojavimo tamo u 22:30 znajuci u kojem smo timu3) igramo koliko stignemoZnaci, treba nam dobrovoljac koji ce otvoriti sobu i prijave timova.Tim 1 smo Fei, Panta i ja.

Edited by Calavera
Link to comment
Slazem se, bolje mini-liga u kojoj svako igra sa svakim nego knockout turnir. Duze traje, a i zabavnije je.Ja mislim da ti trebalo ovako:0) timovi se prijave i ja socinim raspored odigravanja utakmica i tabelu1) neko sa jakim netom napravi sobu sa maksimalnim brojem clanova (22?)2) svi se pojavimo tamo u 22:30 znajuci u kojem smo timu3) igramo koliko stignemoZnaci, treba nam dobrovoljac koji ce otvoriti sobu i prijave timova.Tim 1 smo Fei, Panta i ja.
Ako cemo da igramo ligu, onda je bolje da napravimo vise soba kako bi se utakmice igrale istovremeno. Ako se prijavi sest ekipa, onda ce se desavati da se odredjena ekipa ladi tri utakmice zaredom. Lako se prelazi iz sobe u sobu. Jedino sto ako to uradimo necemo moci da gledamo utakmice drugih ekipa dok se susimo.
Link to comment

+1 za mesto i vreme

Pjmastere, kako nisi snimio onu majstoricu kad smo dobili 7:6 posle vise preokreta, a ja zabio 4 ili 5 komada + odlucujuci? angry.gif Vazno je da si ubacio ovo gde sam davao autogolove... ali nema veze, igramo zajedno na eventualnom turniru jer sam dobar covek i oprastam.
Nisam hteo da te eksponiram pred forumasicama sa tim triceps golovima.
I dje sam ja na tim snimcima?! :mad:
U publici -_-
Link to comment
Ako cemo da igramo ligu, onda je bolje da napravimo vise soba kako bi se utakmice igrale istovremeno. Ako se prijavi sest ekipa, onda ce se desavati da se odredjena ekipa ladi tri utakmice zaredom. Lako se prelazi iz sobe u sobu. Jedino sto ako to uradimo necemo moci da gledamo utakmice drugih ekipa dok se susimo.
Ako cemo tako, onda neko mora da snima, pa da okaci na jutjub posle. A i ne znamo koliko ce se timova prijaviti, ako bude recimo 6, mogu da se naprave dve sobe. Aj' da vidimo koliko ce nas biti pa cemo videti.
Link to comment
I dje sam ja na tim snimcima?! :mad:
Ma ti si nebitan lik.dry.gif
Nisam hteo da te eksponiram pred forumasicama sa tim triceps golovima.
A dobro, jesam davao vecinu golova na misice, uguravanjembiggrin.gif A kad si vec pomenuo furunasice, jel se saznalo ko je bila antilopa? I zasto nije poslala iks iks iks slike?sad.gif
Link to comment

ocu ja da igram :D na turniru p.s. jel ima neka aktivna soba sad? da se malo vezba? :Dp.p.s. aj kad nece niko, napravio sam sobuhttp://www.haxball.com/?roomid=6a14c3bbd59b28ab6a906797fae872e66cce976841a18338a35100003a609d65&pass=1pass: qwerty

Edited by Далибор М.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...