Jump to content
IGNORED

Tenis 2011


Ros

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    465

  • harper lee

    214

  • Timmy

    188

  • Garnirung

    168

Top Posters In This Topic

"Da je Tipsa malo ozbiljniji" je nesto sto se ponavlja tokom cele njegove karijere, bio bi red da prestanemo :D Da je Tipsa ozbiljniji, ne bi bio the Tipsa whom we know & love. Eno harper nedavno rece kako je Tipsa mogao imati karijeru kao Ferer (svojevremeno broj 4) da je bio ozbiljniji i predaniji, ali covek se ocigledno zadovoljio onim AO u juniorskoj konkurenciji. Mada kada se pogleda, Ferer nije osvojio nijedan GS (nije cak igrao ni finale), nije osvojio cak nijedan Masters (u celoj karijeri igrao tek 2 finala), a to je ono sto se gleda, a ovo dal' 6. ili 23., big deal...tako da mozda Tipsa nije toliko promasio :D

Edited by hazard
Link to comment

ja ja sam jedna od tih slucajeva koji tipsu spominju sa setom u ocima :lol: ne mogu se osloboditi zala njegove protracenostia jos kad vidim na twitteru dalaj lamine izreke, kantove doskocice i slicno, a sve u fazonu prolaznosti zivota i istinskog zivotnog blaga a to su ljudi oko nas koji nas vole, ne mogu to da ostavim iza sebe! :P a stvarno mnogo volim da gledam njegov tenis, kada ga igra :D

Link to comment
Odličan Tipso, da je samo malo ozbiljniji gde bi mu bio kraj.
Hangover is God's way of saying"YOU KICKED ASS LAST NIGHT MAN!!!";)J.T.today
Link to comment

Gledajući strukturu osvajača ovih turnirčića koji se igraju do početka američkog betona pada mi na pamet da bi Janko mogao malo da mrdne dupetom i skine ATP nevinost na nekom od istih umesto što se zajebava sa Biljom tamo negde po nekim egzotičnim destinacijama. Ali kao što neko već reče, kada bi to uradio to ne bi bio Tipsa koga volimo i znamo...dry.gif

Link to comment
Gledajući strukturu osvajača ovih turnirčića koji se igraju do početka američkog betona pada mi na pamet da bi Janko mogao malo da mrdne dupetom i skine ATP nevinost na nekom od istih umesto što se zajebava sa Biljom tamo negde po nekim egzotičnim destinacijama. Ali kao što neko već reče, kada bi to uradio to ne bi bio Tipsa koga volimo i znamo...dry.gif
Cuo te
TipsarevicJanko Janko Tipsarevic Packing....again...Dubai,here I come!;) 23 hours ago
:lol:
Link to comment
Pozdrav svima...Tipsa se zali sto je u teretani , i jos je napisao 'Whats wrong with me'
Dobro dosao, najveci Tipsin fanu u citavom univerzumu. :D Edited by harper lee
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...