Jump to content
IGNORED

Zabrana prodaje alkohola u Beogradu posle 22h?


*edited by mod

Recommended Posts

  • Replies 735
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    57

  • Hella

    42

  • pacey defender

    34

  • hazard

    31

pa ne moraš da budeš u parku. ja sam bio deset minuta u prolazu, sa 97% ljudi tamo verovatno ne bih imao/želeo o bilo čemu da pričam u životu, to ne znači da ne delimo isto mišljenje o ovoj uredbi koja je debilna i fašistička. that said, zašto se onda fašisti bune? :unsure:

Edited by assück
Link to comment
Pa valjda da bi izgledalo da nisu fasisti, a i zato sto je odluku doneo nenarodni DOS-ovski rezim
pre mislim da im smeta odluka iz istog razloga kao i meni i tebi, a to je zato sto je moronska. uopste nemam problem da budem na istoj strani sa Misom Vacicem u ovome, sve dok ne mase barjakom svoje organizacije.
Link to comment
pre mislim da im smeta odluka iz istog razloga kao i meni i tebi, a to je zato sto je moronska. uopste nemam problem da budem na istoj strani sa Misom Vacicem u ovome, sve dok ne mase barjakom svoje organizacije.
E jebiga. Odluka je svakako moronska, ali mi smeta mnogo manje nego ono sto propagiraju Vacic i njemu slicni. Ne mogu da prihvatim da neko ko bi, da moze, sutra uveo policijski cas iskreno protestuje protiv ugrozavanja licne slobode, diskriminacije ili cega vec. Pre bih rekao da zeli malo da jase na talasu masovnog nezadovoljstva, bez obzira na to sta je povod. Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Ma ta besposličarska žgadija će se nakačiti na bilo šta što u najmanjoj meri ima prizvuk da je protiv vlasti. Mada oni koji ih nisu išutirali odatle govore o tome da je i njima stalo do zajebancije a ne do problema.

Link to comment
Ma ta besposličarska žgadija će se nakačiti na bilo šta što u najmanjoj meri ima prizvuk da je protiv vlasti. Mada oni koji ih nisu išutirali odatle govore o tome da je i njima stalo do zajebancije a ne do problema.
Ma 80% njih ne zna koje taj Vasić. Ovih 20% neće da se mlati na ulici sa njim, što je i normalno. Preteruješ. Nešto se ne sećam da su šutirani oni što su na mitinzima Saveza za promene vikali "Južna Srbija, nikad Makedonija", a to su bili skupovi koji su bili mnogo više politički orijentisani, i to od strane mnogo ozbiljnijih igrača.
Link to comment
Ma ta besposličarska žgadija će se nakačiti na bilo šta što u najmanjoj meri ima prizvuk da je protiv vlasti. Mada oni koji ih nisu išutirali odatle govore o tome da je i njima stalo do zajebancije a ne do problema.
nije ti palo na pamet da 99.5% ljudi uopste ne zna kako izgleda opskurni ekscentrik Miša Vacić, a i da zna, boleo bi ih kurac što se nebitan lik pojavljuje na skupu koji nema nikakve veze sa nacijom i srBstvom?ja nemam pojma kako taj čovek izgleda...
Link to comment
Ma 80% njih ne zna koje taj Vasić. Ovih 20% neće da se mlati na ulici sa njim, što je i normalno. Preteruješ. Nešto se ne sećam da su šutirani oni što su na mitinzima Saveza za promene vikali "Južna Srbija, nikad Makedonija", a to su bili skupovi koji su bili mnogo više politički orijentisani, i to od strane mnogo ozbiljnijih igrača.
jebiga, nije ti dobar primer. mozda je takve trebalo isutirati tada.
Link to comment
jebiga, nije ti dobar primer. mozda je takve trebalo isutirati tada.
ma naravno. samo kažem da razumem kako se ponaša prosečna osoba koja prisustvuje ovome skuuuupu. Edited by pacey defender
Link to comment
pre mislim da im smeta odluka iz istog razloga kao i meni i tebi, a to je zato sto je moronska. uopste nemam problem da budem na istoj strani sa Misom Vacicem u ovome, sve dok ne mase barjakom svoje organizacije.
Istini za volju koliko sam video bio je u civilu i nije bilo nikakvih obelezja na celom skupu. A sto se sutiranja tice to nije bilo preporucljivo posto je dosta policajaca patroliralo oko i u parku.
Link to comment
ma naravno. samo kažem da razumem kako se ponaša prosečna osoba koja prisustvuje ovome skuuuupu.
naravno. inace ja znam kako izgleda misa vacic. da li sam ja natprosecan? :P
Link to comment
Evo rekoše da za Beer fest ne važi zabrana.
Sta proglasili su ceo obor za jedan veliki kafic?Mad i za vreme proslih BF-ova dosta se pilo i po manjim okolnim trafikama al oni ce ga verovatno ispusiti.Mada ja bih stvarno oko toga nagazio nosatog , jer je BeerFest ipak masovna stvar, prostor, a ne ugostiteljski objekat.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...