Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

8 hours ago, Duhovnost, ljubav i med said:

Ви што живите по световима :) , да вас питам: раде ли Американци игде ову кампању "пријатељства" или смо ми Срби једини стекли ту привилегију да желе да нас шармирају са "Ви сте свет" и "Срби су краљеви, Српкиње су краљице" спотовима. :ss1:Баш су агресивни у намери да нам покажу поштовање, закупљују ударне термине да би ово емитовали. 

 

Rade i kod nas (“Crna Goro, dijelimo tvoju ljubav prema slobodi” itd itd... na bilbordima, po novinama, tv spotovima)... tako da vjerujem da je u pitanju regionalna kampanja pod radnim naslovom “niste vi govna, aj sad fino ćutite tu i smrdite”

Link to comment

Мени се баш свиђа. :fantom:Плус, волим, пунооо волим када нам се Американци удварају и то схватам као облик извињења. Моје духовно биће сматра да нам дугују извињење, ја имам рану на души у вези Амера, а ово ми је мелем за ту рану. Зато бих се јако непријатно изненадио да има још оваквих сајтова, за ЦГ, ХР и слично, :( јер мислим да су нама највише дужни да се удварају. :ss1: А и ово око Аполо мисије и српских инжењера стварно је нешто о чему се није знало превише, мени је то супер сазнање.... Добро, и за ЦГ може, јер и њима дугују малко извињења, а и наше су племе. :)

Edited by Duhovnost, ljubav i med
..... Едит око Цг
Link to comment

Obaveštenje @prisutnima ▪ split
Napomena (izvod iz pravila): "Komunikacija forumaša sa moderatorima treba da se odvija na jednom podforumu Zid Plača /na temi "Moderisanje i uređivanje foruma"; pitanja i komentarisanje rada mod tima dozvoljeni su samo na toj temi/"
  • +1 1
Link to comment
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
  • Tpojka featured and unfeatured this topic
×
×
  • Create New...