Jump to content
IGNORED

Bela Tehnika i mali kućni aparati


msmodesty

Recommended Posts

18 hours ago, renne said:

Kupili indukciju, sada se valja priviknuti na istu

Ispobao vodu za kafu, vri za 50 sec

jesi razmišljao šta ćeš sa slobodnim vremenom koje će ti preostati :D

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
5 minutes ago, Jumanji said:

@Valkyrie jes' kupila vaflo-sendvico-toster?

Gde sad bese ona prica o multiprakriku-blenderu, neko hteo da kupi...

Jesam, uzela sam onomad u Lidlu. Pravila vafle i tople sendviče za sad, baš su lepo ispali ali moguće da jeste malo spor aparatić. I nema prekidač za on/off nego mora da se čupa iz struje. 

Sve u svemu, za te pare je super.

  • +1 1
Link to comment
Jesam, uzela sam onomad u Lidlu. Pravila vafle i tople sendviče za sad, baš su lepo ispali ali moguće da jeste malo spor aparatić. I nema prekidač za on/off nego mora da se čupa iz struje. 
Sve u svemu, za te pare je super.
To je valjda standard[emoji769] za te aparate, da nema prekidač i izuzetno me nervira pošto, naravno on treba da ima dobar utikač i onda će da bude odvaljivanje utičnice iz zida sa stalnim čupanjem.
Onda sam našao utikač sa prekidačem na njemu. Nije najsrećnije rešenje u smislu bezbednosti verovatno ali i lakše tako.

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 1
Link to comment

Imam ja onog lopova ako se tako kaže, ide on sam u zid pa u njega mogu da idu tri uređaja a ima i prekidač. Inače ga koristim npr za lampice za jelku, da ne čupam svaki čas s obzirom da ni one nemaju on/off. Nisam probala ovaj wafflemaker preko njega, deluje mi premasivno njegov kabal. 

Link to comment
3 hours ago, Valkyrie said:

Imam ja onog lopova ako se tako kaže, ide on sam u zid pa u njega mogu da idu tri uređaja a ima i prekidač. Inače ga koristim npr za lampice za jelku, da ne čupam svaki čas s obzirom da ni one nemaju on/off. Nisam probala ovaj wafflemaker preko njega, deluje mi premasivno njegov kabal. 

Zar ugradnja jednog prekidača za tebe predstavlja problem?

  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, Ras said:

Zar ugradnja jednog prekidača za tebe predstavlja problem?

još se nisam bacila na struju (zato me i viđate još uvek na forumu)

Edited by Valkyrie
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Imam tih nekoliko. Nešto sam se zaludela mišlju da to mora direktno u zid, nemam pojma. Moraću na neki crash course elektrike pa kom opanci tom uzemljenje u saksiji

 

Link to comment

Vecina ovih produznih ima na ledjima rupice/zakacaljke za na zid, 2 mala tipla i gotovo, eto njega na zidu, kabl negde spakujes da ne smeta...

A i tiplovati je manji rizik... :D 

Link to comment




 
 
Kad sam na temi, uspela sam drugi za redom štapni mikser da sjebem na isti način. Ne uglavim mutilicu kako treba a motor startujem pa se izliže/urniše plastika koja drži štap. Ne znam može li to da se popravi. Baš mi je krivo, onaj prethodni još nisam prežalila a ode i ovaj :cry:
mala deca i ispravan shtapni mikser stariji od godinu dana ne mogu da postoje zajedno.



sent from bubamoto

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...