Jump to content
IGNORED

Bela Tehnika i mali kućni aparati


msmodesty

Recommended Posts

14 minutes ago, Mil@n said:

Tako tipično od Živane, da želi da nekome sjebe veš mašinu... :rolleyes: :D

Dovoljno ti je na 60 stepeni i da suneš asepsola nekog. To se radi da se dezinfikuje neka šuga ako je ima i istera onaj "fabrički" miris. 

Pošto ti je mašina slična mojoj, dakle okreni na pranje pamuka, klikći na dugme gde je temperatura da dobiješ na displeju 60, u posudicu za deterdžent nalij asepsol i pusti PLAY dugme. Ako nisi dobro zatvorio vrata mašine, blinkaće ti mali crveni katanac na displeju (ovo je super kad zatekneš ujutru uveren da si sinoć pustio sve po PS i da te čeka samo širenje mirišljavog veša)

 

Kad odradiš ovo, viči za dalje. 

 

U zdravlju da je koristiš, baš mi drago da sam bila od pomoći. 

Link to comment
7 minutes ago, gospa buba said:

definitivno moram da kupujem, odvalila sam neshto na bubnju, prishrafila malo, al nece dugo rolf.gif

ne znam da li opet da uzimam kandija :unsure:

sent from bubamoto


 

uzni bekoa

Link to comment
26 minutes ago, renne said:

pa to piše u svakom user manuelu

 

Ovde je user manuel neke slike na 4 strane. Nema ništa konkretnije. 

Držaću se Valkirinog tutorijala, al kad nabavim asepsol. :D Tj imam ga na poslu, dakle sutra uveče.

Link to comment

Na sajtevima nekim piše da bi energetska vrednost trebala da bude A+++ a na papiru uz mašinu ovo, u čemu je finta?...

 

rtxshTI.jpeg

Edited by Mil@n
Link to comment

vidim da ne samo da shtede vodu, vesh mashine sada imaju i specijalne programe da shtede deterdzent. na kraju cemo nositi na potok, zivota mi mog, pa udri, pa veshplav, pa redom. a na mashinu miljejchic :D :isuse:

sent from bubamoto

Link to comment
6 hours ago, Mil@n said:

Na sajtevima nekim piše da bi energetska vrednost trebala da bude A+++ a na papiru uz mašinu ovo, u čemu je finta?...

 

rtxshTI.jpeg

 

Znači da ćeš da radiš samo za struju:tongue:

 

(na samoj mašini, na fioci za deterdžent meni piše 7kg/A+++, nalepnicu nemam)

Link to comment
6 hours ago, maheem said:

nisam ja će da ti objasni kako da opereš kornišone u njoj za turšiju.

 

 

ladno :ohmy::ohmy:!!pa to je odlicna ideja... kao i kuvanje kopota u masini za sudove...kreativnosti nikad kraja :D

Link to comment

odakle vam taj asepsol odjednom, ne mecu se hemikalije u mashinu. mislim, hemijalije.

interesantno je koliko je novih materija korona unela u zivot nas laika [emoji38]ol:

sent from bubamoto



Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...