Jump to content
IGNORED

Sta se jede po Kini


banecare1

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

prvi put nakon 10+ godina narucio KFC komade piletine da grickamo uz tekmu. malo je reci da sam sokiran. nije mi jasno kakve su ono kosti, kao stapici za sladoled. zna se kako izgledaju kosti od bataka, krila itd, ali ovo je su neki novi delovi...postacu vegetrijanac ako mi neko hitno ne objasni sta sam pojo :D

 

 

Link to comment
1 hour ago, jms_uk said:

Posle poseta raznoraznim zemljama, ukljucujuci i nekoliko kratkih Kini, ja mislim da je mozda bolje ne saznavati sta si pojeo :lol:


Sent from my iTelephone using Tapatalk

 

ja u pocetku uvek pitao na kraju sta smo jeli ako me nesto interesuje, ali nikada tokom jela. tako prvih 10ak godina, sada sam oguglao vec 

 

ovo je ipak KFC:blink:

Link to comment
  • 3 months later...

kinezi organizovano dosli na sajam. prva tri dana su isli po kineskim restoranima, tek sinoc su otisli u ruski. 

 

bio sam samo jednom sa njima. ovaj je na moskovksom hipodromu, kao da si u pekingu. par belaca koji sede su vozaci, svi ostali kitajci

 

 

 

hipodrom

 

56531680763329_.pic_hd.jpg

 

56521680763321_.pic_hd.jpg

 

 

 

 

 

 

  • +1 3
Link to comment

na sajmu 70%  kinezi, ostalo rusi, indija, svajcarska, iran,,,

ja dosao par dana da pomognem kineskom drugu, partneru, bratu :D 

svakako sam morao doci, pa sto da ne pomognem nekome kome znaci i lepo dobijem placene troskove

 

 

 

  • +1 3
Link to comment
26 minutes ago, kipo said:

U cemu je fora sa Chicago Bulsima gore na stolicama :lolol:

 

nisam pitao, verovatno su bile na rasprodaji

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Малопре чујем да је извоз у Кину, за пар година, порастао са 5 милиона $ , на преко 1 милијарду $, али и даље нас Кинези туку у међусобном билансу, тј. имају суфицит са нама. :sad::dry: Има ли шансе да испегламо то некако? Мада Кинези су познати по томе што воле да су у суфициту са сваком земљом. 

Link to comment
4 hours ago, Duhovnost, ljubav i med said:

Малопре чујем да је извоз у Кину, за пар година, порастао са 5 милиона $ , на преко 1 милијарду $, али и даље нас Кинези туку у међусобном билансу, тј. имају суфицит са нама. :sad::dry: Има ли шансе да испегламо то некако? Мада Кинези су познати по томе што воле да су у суфициту са сваком земљом. 

 

mislim da preko 80% izvoza iz srbije u kinu rade kineske firme. kupe u srbiji i izvoze.

  • Hvala 1
Link to comment
8 hours ago, banecare1 said:

 

mislim da preko 80% izvoza iz srbije u kinu rade kineske firme. kupe u srbiji i izvoze.

 

Sta izvozimo?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...