Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

I sad scena sa kostima, telefonirana from light years away. Maestralno upropaštena...

 

Meereen katakombe slučajno imaju okove koji pristaju zmajevima... 

 

I evo ga Tormund rekapitulira Jon-Ygritte romansu :isuse: Fantastično napisano. "DId you love her? She loved you. Did she tell you?" :lol:

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja ću da gledam za par sati.

 

Bolje nemoj, ovo boli koliko je bedno, bar prvih pola sata. 

 

AHAHA skeletons kod drveta, skeletons jebotebog! Ovo je D&D: The Movie, nema šta... evo, mali elfovi bacaju fireballs za 10d6 damage!

 

Još 20 minuta a tek su prešli na Brienne-Pod-Arya-Hound... Calavera se sigurno još nada da će da uglave Lady Stoneheart, a biće srećan ako dobije bar Tyriona :D

 

Brienne je najbolji detektiv na svetu, kako je fantastično našla Aryu :Hail:

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Evo ga Hound rekapitulira celu jebenu seriju... her mother's dead, her brother's dead, her father's dead, her aunt's dead... basically everyone's dead. 

 

I naravno prepoznaju Valyrian steel u prvoj milisekundi.

 

U,  poslednja uvreda autora serije u Houndovom životu - zamenićemo sve cool last words glupavim "Kill me! Kill meee!"

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Jebotebog, da l' je moguće da su ostavili celih 5 minuta za Tyriona?!?!?!

 

I da zato Jaime neće da mu ispriča za Tišu?

 

Pa ne, ovo stvarno nema smisla više gledati, ne zajebavam se.

Link to comment

Kakva sprdnja od Shae-Tyrion scene :lol:

 

A onda Tyrion ide kod tate da mu je prepriča! I loved her! I killed her with my own two hands! You're my son! You're no son of mine! I am totally a son of yours! :isuse:

 

I sad ide Varys sa Tyrionom preko mora, izgleda? Jedva čekam da krenu da u prvoj epizodisledeće sezone krenu da prepričavaju jedan drugom ovu sezonu...

Link to comment

Ja neću moći da spavam dok ne dođe Calavera da mi objasni kako je ovo u stvari odlična adaptacija, i kako je trebalo da se opustim i uživam. Molio bih da akcenat bude na novoizmišljenom dijalogu koji u stvari nije vrhunac banalnosti :jerry:

 

- No, I do not believe you.

- Yes you do.

 

- Did you love her? Coz she was tots into you, dude.

 

- I loved her but I killed her

- You're my son and she's a whore

- Pew pew!

- Your'e not my son!

- I'm totally your son!

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

 

 

AHAHA skeletons kod drveta, skeletons jebotebog! Ovo je D&D: The Movie, nema šta... evo, mali elfovi bacaju fireballs za 10d6 damage!

 

Mene zaista podsjeća na neki Might&Magic koji sam igrao prije petnaestak godina. Na tom nivou je i uvjerljivost scena. 

Link to comment

Naravno da nije. Jedva su i Tyriona ugurali, bez Tiše, bitno da se tri minuta šamarao sa Shae... bila je bukvalno slap-fight.

 

A celu epizodu inače prepričavaju jedni drugima šta se upravo desilo na ekranu. Tako i Tyrion ode kod tate u WC i kaže mu "I loved her... but I killed her..."

 

Link to comment

meni je najzalije scene tywinove smrti. to je trebala biti kulminacija sezone, a ispalo je blago i nekako .... tuzno. televizijski bi bio sjajan tyrionov komentar da tywin ipak nije kenjao zlato. umesto toga, dobili smo retardirani razgovor. 

 

gledala sam sa nekim ko nije citao knjige, i potpuno je ispalo nejasno otkud tyrion sad u sobi kod shea, zasto je tamo otisao umesto samo da zbrise. ta motivacija potpuno nedostaje jer nema tysha price. onda on ide i ide do tywina, vise mu je trebalo od shea do tywinove klonje nego od tamnice na dnu dvorca do gore...

 

citala sam knjigu pre 10 godina, pa se mozda ne secam dobro, ali ja mislim da je tyrion sa uzivanjem ubio matorog. ovde ispadne kao neki tragicni dogadjaj. 

Link to comment

I u knjizi je na ivici nesrećnog slučaja, Tyrionu se valjda čini kao da je samostrel sam opalio kad je ovaj rekao "Wherever it is whores go."

 

Naravno, ubio ga je kao osvetu za Tišu, za vaspitnu meru koja je od njega napravila samoprezirnog cinika, sveti se za 30 godina bede. Ovde ga je ubio jer je konstatovao da je pokojna Shae bila kurva, što je apsolutno neporecivo 101% tačno. Nigde katarze, čista budalaština.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...