Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ah da, kako sam mogao da zaboravim krunski argument... random sliku sa plaže koju je okačila glumica koja sa tom scenom nema veze pre godinu dana.

Link to comment

Podsetite me još jednom, zašto ste tako sigurni da će uopšte biti Lady Stoneheart u seriji?

Valjda zato sto je taj lik  misteriozan,sokantan, jeziv (+unesecena majka  zeljna osvete) , drugim recima ko stvoren za tv publiku (vape za pravim osvetnikom) ... Na stranu sto je bitan faktor u daljoj prici sa Dzejmijem i Brienom ...

 

p.s. Jedini problem po meni sto je nezgodno sada staviti je u realno vreme . U knjizi to lako moze kroz epilog ...

Edited by Geograf
Link to comment

I ja bih je stavio, naravno, ali uopšte nisam ubeđen da autori serije tako razmišljaju. 

 

Ako je ubace, tačno mogu da zamislim neki dijalog nje i Torosa: "As you know, my lady Catelyn Stark, Walder Frey has betrayed you and your son Rob Stark at your brother Edmure Tully's wedding feast. Since that is the greatest of sins, we have been helping you avenge it by stringing up any random Freys we get out hands on..."

Link to comment

Po onoj gore najavi :

- Stanis definitivno napada divljake (ne znam koje druge vitezove na konjima mogu da izmisle osim njegovih)

- Tiriona oslobadjaju i on ubija oca ( ona scena kada se neki lik sunja vratima sa necim sto lici na samostrel)

- Bren ide ko zna gde (ne verujem da ce sresti"Hladnorukog")

- Neki izmisljeni sex Sersei i Dzejmija

- Neka izmisljen okrsaj Pseta sa ko zna skim ... 

- Neka nebuloza sa Deneris i zmajevima (plasim se da ce bas to biti zadnja scena )

Link to comment

Sexytime nije baš izmišljen, i u knjizi je ona svratila kod njega u White Tower da raspali old flame i izdejstvuje ovu ili onu uslugu, ali nije im baš krenulo, koliko se sećam.

 

Ako je Bran već kod drveta, nema gde da ide osim dole kod Bloodravena, Coldhands je tu suvišan. Jedino ako nekako spoje ta dva lika... gledaocima ionako neće ništa značiti. Bilo bi odlično kad bi neki Dunk & Egg miniseries uleteo između ove i sledeće sezone, a isti glumac se i tamo pojavio kao Bloodraven.

Link to comment

Odavno citao i ta seksi scena mi je totalno izvetrila ... Sto se tice Coldhands-a , ma ja sve nesto tripujem da je on  ipak neki bitan lik (tipa Benjen Stark) i da je steta izbrisati ga , u stvari najzanimljiviji su mi ti misterijozni likovi ali slazem se da u seriji moze lako da se preskoci (posebno ako im je Martin nagovestio da je nebitan dalje) ...

Edited by Geograf
Link to comment

Imam utisak da će da spoje Brien i Hounda u ovoj epizodi,čak sam nešto i načuo na tu temu.

E to ce biti pravi sex :fantom: ... jedva cekam da vidim potomke u sledecoj sezoni ...

Edited by Geograf
Link to comment

Imam utisak da će da spoje Brien i Hounda u ovoj epizodi,čak sam nešto i načuo na tu temu.

 

Javio sam ja to vec, bice zanimljivo videti kako ce to resiti. Izgleda da ce za Brijenu ipak ostati materijala za petu sezonu umesto da odmah na kraju ove sezone omasti vesala.

Edited by Calavera
Link to comment

0.jpg

U pravu ste, identican oklop kao na sekvenci najave zadnje epizode ... Koje ce sranje sada da izmisle :frust: , posebno sto trebaju da se ratosiljaju Psa :(  pred Ajrin konacni odlazak u Bravos ...

Edited by Geograf
Link to comment

Mislim da je loša ideja da snimaju filmove o Dunku i Eggu, jer bi najverovatnije i njih spojili u jednog lika koji se zove Degg. Mada ko zna, tu nema mnogo pisanog materijala, možda bi se izrodio neki dobar spin off, kao Frejžer iz Čirza.

 

 

Mislim da Coldhandsa neće prikazati. Biće dobro ako i spoje braću Kettleblack u jednog lika i prikažu uopšte. Moguće je da će spojiti i Wildling sestre u jedan lik - Val, koja je žena od Manceta i nosi njegovo dete, pa će ih Jovan Snežni kao sad spasiti kad naiđe Stanis sa tenkovima. S obzirom i koliko su izmenili Tormunda kao lika - i on je već zarobljen, baš me zanima ko će biti sa njihove strane pregovarač onda. Sve one njihove "kapetane" (Varamyr Sixskins i ostale) će isto valjda spojiti u jednog lika (ako i toliko).

 

 

Mislim da Coldhands nije Benjen Stark, zato što se za Coldhansa reklo da je umro daaaavno davno, on govori u old tongu, Bran ga nije prepoznao itd. Ima teorija da je to u stvari Night's King.

Link to comment

Ggunk?

 

To za Benjena Coldhandsa nikad nisam kupovao. Teorija je nikla pravo niotkuda tamo kad se pojavio na jelenu da spase Sama i Gilly, pustila korenje, pa je kasnije bilo lakše izignorisati što ga Bran ne prepoznaje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...