Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

 

Plus, Stannis aplicira za Erste stambene kredite :yawn2:

auh, vec vidim preganjanje... valjda zato i nije bilo bilo viteza od rostiljske salate u prosloj epizodi, spremaju ga za ala Ivica Dacic pregovore sa MMFom

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Evo scene iz prošle sezone kad Cersei jasno stavi do znanja Margaery da neće trpeti nikakvu familijarizaciju:

 

 

A u prošloj epizodi ona opet nešto truća u "bićemo sestre" smeru. Ne znam da li je standardna nepažnja autora u pitanju, ili su možda hteli da (neobično suptilno) naglase kako Margaery to namerno radi da bi ovoj stala na žulj jer zna da joj treba njena porodica? Ali trebala joj je i prošle sezone, ništa se nije promenilo u tom pogledu.

Link to comment

 

And what about all these orcs? By the end of the war, Sauron is gone but all of the orcs aren't gone – they're in the mountains. Did Aragorn pursue a policy of systematic genocide and kill them? Even the little baby orcs, in their little orc cradles?

 

 

 

:D

 

To sam se oduvek i ja pitao.

 

 

 

 

Link to comment

To je pitanje iz svake D&D kampanje čiji se GM pravi pametan pa stavlja igrače pred tzv. teške tzv. moralno-etičke tzv. izbore. "Dobro, pobili ste sve gobline, i sad dok gledate šta biste mogli da ukradete iz njihove jazbine nailazite na uplašeno goblin-dete koje pokušava od vas da sakrije goblin-kolevku punu uplakanih goblin-bebica, očajno upirući slomljenom nogom od stola u pravcu džinova koji su ih lišili porodice..."

 

/nerdrage

Link to comment

Ovo je plaćena laž 100%.

On the parentage of Jon Snow:
Benioff and Weiss later said that during that meeting you asked them who they think Jon Snow's mother was, which is one of the earliest — and seemingly one of the central — mysteries in A Song of Ice and Fire.
I did ask that at one point, just to see how closely they'd read the text.

Did they get it right?
They answered correctly.

 

Link to comment

:D

 

To sam se oduvek i ja pitao.

 

 

 

 

 

orci nemaju male orke. elfovima zubi rastu celog zivota te zato moraju da glodju drvo da ih skracuju. otuda one divne rezbarije po rivendelu.

Link to comment

orci nemaju male orke.

 

To samo u Warhammer 40k gde su orci neka aseksualna fungoidna stvorenja koja se razmnožavaju prostom deobom...

Link to comment

To samo u Warhammer 40k gde su orci neka aseksualna fungoidna stvorenja koja se razmnožavaju prostom deobom...

I u ekranizaciji LOTR-a gde ih gotove vade iz blata.

Link to comment

BT_Crusader_Squad.png

 

U Warhammer 40K Orkovi se razmnožavaju tako što imaju određene spore koje ispuštaju u određenim trenucima, uključujući i trenutak smrti, pa je jako teško izboriti se sa planetarnom invazijom. Kada je jednom planeta zagađena, vrlo je verovatno da se mora stalno održavati pozornost i vršiti povremeno istrebljivanje pošasti. Oni sami su produkt simbioze biljnih i životinjskih ćelija, sa ugrađenom memorijom na nivou biomehanike. Svako se rađa sa znanjem koje mu treba, svako ima jasnu funkciju. Produkt su genetskog inženjeringa.

 

 

Najpoznatiji warbossevi su im Vazdaka Gutsmek i Gazgul Traka. Takođe, užasno ih gotivi i bog rata i gospodar haosa (1 od 4) Khorne, koji ispred svog prestola od lobanja stalno priređuje spektakularne bitke između svojih demona i Orkova warbossa Tuske, koji stalno vaskrsavaju, obnavljaju se i priređuju neprestan spektakularan rat.

 

 

Lair_of_the_Blood_God.jpg

 

 

Krv za boga krvi, lobanje za presto od lobanja!

Link to comment

E, ovako vas volim, gik aut tu d meks, umesto da trošite neurone sopstvene i naše kenjajući o kvalitetu i realističnosti dramaturških rešenja u majci svih sapunica, bolje da oftopičimo i dalje. 

 

1) Vini, Filipenko jestel dolazili vi u klub "Zmaj"?

2) kime, imam kopirajt na mem o vilenjacima kojima rastu zubi celog života. :D I ne zaboravi da luče određene supstance koje im omogućavaju da se kreću kroz šumu bez halfovanja muvmenta (to samo wh vud elfi, doduše)

Link to comment

I kad smo vec kod 40k i Zmaja, iskoristicu priliku da podsetim da mi maltene neraspakovani Dark Eldari cekaju na novog vlasnika.

 

3 stara DE raidera
28 convertovanih DE warriora
staru DE archonku
6 starih DE inkubi
Novi Raider (nesklopljen)
2 nova Ravagera ( jedan nesklopljen, drugi delimicno)
6 Reavera (delimicno sklopljeni)
Venom (delimicno sklopljen)
Razorwing jet (samo izvadjen iz celogana)


180 evra

PS: Uz sve ovo dajem i nekih desetak boja. Polovne su ali je ostalo jos dosta u bocicama. I dajem neki anticki rulebook za 40k, na spanskom.

Link to comment

3 stara DE raidera

28 convertovanih DE warriora

staru DE archonku

6 starih DE inkubi

Novi Raider (nesklopljen)

2 nova Ravagera ( jedan nesklopljen, drugi delimicno)

6 Reavera (delimicno sklopljeni)

Venom (delimicno sklopljen)

Razorwing jet (samo izvadjen iz celogana)

 

Ja ovo ništa ne razumem... Je l' to za droge, seks ili sektu? :unsure:

Link to comment

Ma pusti ih,
simpsons-nerd.gif,

neke kao igrice sa nekakvim figuricama ili nešto, kao ratuju diljem galaksije u 40. veku sa sve orcima i vilenjacima, boga pitaj.

 

In other news, GOT epizoda sranje. Imam milion nitpicky zamerki, ali o tome nešto kasnije™.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...