Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

Oko čega sam ballistic? :unsure: Nemam zamerke na te scene, osim što je dosta glupo slušati jedan-na-jedan razgovor Lysa-Baelish.

 

Ovo poslednje što sam se žalio se odnosilo na scene strpljivog kaskanja i beskrajnog skidanja oklopa, koje su bile buttressed genijalnom teorijom da je Sansa pobegla iz King's Landinga na Zid zato što tamo ima rodbinu. Nije kod rodbine u Valeu, koji je duplo bliže i milion puta bezbedniji. Ne, nego baš na Zidu. Jebao ih Jon Snow sve da ih jebao :isuse:

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kako kako, pa valjda da će priznati da voli samo nju a ne tu malu crvenokosu droljastu repliku njene sestre... Što ovaj u suštini i uradi. Žena bude malo nervno rastrojena, give her a break.

 

Ma dobro, ja to manje zbog Lyse, a vise sto ce gledaoci provaliti sta se sprema cim vide njih dvoje kako lezerno razgovaraju na korak od onolike RUPETINE u podu. Valjda ce naci neki nacin da snime to da ne bude previse ocigledno.

Edited by Calavera
Link to comment

Pa to je ludaji jos 1 razlog da se pomeri odatle, kako je mislila da ce Littlefinger reagovati na tu nemilu scenu?

 

Pa ono,luda je,zar ne?

Link to comment

A ljubitelji tragičnog ubijanja crvenokosih divljanki? Šta ćemo sa njima nama?

There are dozens of us! Dozens!

Link to comment

pa koknuce je u fightu... mozda bude i neki pity sex... doduse u kom pravcu ide serija, ne bi me iznenadilo i da prezivi i onda Jon izmedju dve vatre(ne), kada Stanis dodje, pa dve crvenokose budnu htele da ga opkorace

Link to comment

Toga se ja plašim, da će biti tako neko sranje, Ygritte zarobljenica, Melisandre hoće da je spali (onako bezveze), ovaj neda, i eto zapleta za jedno osam epizoda.

Link to comment

Onaj napad na Krasterov ranč ko da je režirao Veljko Bulajić. 

 

Mada moram da priznam da se vidi da imaju malo masniji budžet - na krunisanju Tommena je bilo više statista nego na Blackwateru.

Link to comment

Cudi me da dogadjaje iz Dorne i Iron Islands vec ne provlace, barem zbog upoznavanja likova. Cisto sumnjam da ce im gledaliste ostati brojno, kada u nekoj od sledecih sezona uvedu 80% novih likova.

Edited by B_B
Link to comment

Cudi me da dogadjaje iz Dorne i Iron Islands vec ne provlace, barem zbog upoznavanja likova. Cisto sumnjam da ce im gledaliste ostati brojno, kada u nekoj od sledecih sezona uvedu 80% novih likova.

 

Biće Gvozdenostrvljana od sledeće epizode, preview pokazuje kako Yashara traži brata a Ramsey ga ne da, i onda bude sve kao ho, haha, guard, turn, parry, dodge, spin, thrust, ugledam i okomim se... evidentno, Ramsey Snow ne nosi nikakav oklop (a ni košulju). Šta ga briga, ima plot armor.

 

U isto vreme Mau izgleda opet osvaja već osvojene gradove po ko zna koji put... za slučaj da je neko propustio, Varys rekapitulira šta se sve desilo u Slavers' Bayou :isuse: a suđenje Tyrionu najzad počinje, posle četiri nedelje priprema.

 

Plus, Stannis aplicira za Erste stambene kredite :yawn2:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...