Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

Isprike zbog onog spojlera, milsio sam da se podrazumijeva da sve u spojleru nije za one koji žele biti iznenađeni. Ubuduće ću napisati prije takoga - strogo zabranjeno nečitateljima!!Mada, i nije ono što sam otkrio najveća tajna i iznenađenje prve sezone, najveća tajna je

A, ipak si pogledao? tongue.gif>Uputnica psihijatru -> ->sleep.gif

(strogo zabranjeno nečitateljima!!!)

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Samo da se zna, kolega Calavera i ja smo se na ovo ložili 6 meseci pretpremijerno, before it was cool! <_<
dobro, znaci vas dvojica ste nerdovi, mi ostali smo cool i ici cemo na farmu u celebriti BB, ili kako li ga vec zovu :Pinace, ko nije citao knjigu, neka i ne zalazi na temu... mislim, kada tamo posle 6. epizode ja krenem da razglabam sta su sve zaboravili da stave, kurac cu da razmisljam da li je to u knjizi pre ili posle kraja 6. epizode :D
Link to comment
inace, ko nije citao knjigu, neka i ne zalazi na temu... mislim, kada tamo posle 6. epizode ja krenem da razglabam sta su sve zaboravili da stave, kurac cu da razmisljam da li je to u knjizi pre ili posle kraja 6. epizode :D
Pazi, postoji razlog zasto sam ovu temu otvorio na Medijima, a ne na Knjizevnosti. :D Nije toliko tesko paziti da se ono o cemu pises vec desilo u seriji ili nije. Ovi sto nisu citali knjige imaju tu srecu da nemaju pojma sta ih sve ceka, i bilo bi neodgovorno sjebati im taj uzitak.
Link to comment

pa daj onda temu na knjizevnosti, posto sam ja ubedjen da Jon Snow nije Edardov sin i da se tu krije neka zackoljica wink.gif

mislim, kada su vec na 100 strana razglabali ko ce s kime da se poljubi u golom kurcu od Losta, mozemo valjda i mi o ovome :Dne, ozbiljno, da li je jos neko citajuci stekao utisak da se krije stosta u poreklu doticnog?

Edited by teacher
spppoiler
Link to comment
***mislim, kada su vec na 100 strana razglabali ko ce s kime da se poljubi u golom kurcu od Losta, mozemo valjda i mi o ovome :Dne, ozbiljno, da li je jos neko citajuci stekao utisak da se krije stosta u poreklu doticnog?

jašta, onoliko su ljudi pisali po internetu o tom pitanju.al pošto sam ja ovih godina zaboravio skoro sve što sam pročitao, evo ovde (a daleko bilo da je to jedino mesto) prikupiše razne hipoteze o Džonovom poreklu. Opcija III, ovde me seci ako nije. Ključne reči: "promise me, Ned" i "the dragon has three heads."

Edited by teacher
Link to comment
ne, ozbiljno, da li je jos neko citajuci stekao utisak da se krije stosta u poreklu doticnog?
Naravno, mada ako se uzme u obzir kol'ko je chicha do sada zakukuljio prichu, ko zna da li ce se na kraju dotaci te teme... Mada bi trebao, ipak je on (bar meni) centralni lik...
Link to comment

eto, vidis Calavera kako se oma vise ljudi ukljucilo u pricu :Pi odgovor Malkinu, pa ko nece da cita, ne mora :P

to je i meni palo na pamet... nekako me sve vuce na neku povezanost Daenerys i Jona... sada, dal brat i sestra, ili jedno drugom arch enemies, ili tako nesto :)

Link to comment

Kad smo kod njih dvoje, jel se sasvim slučajno desilo da su imena nadolazećeg toma ASI&Fa i ime onog staaarog zmajsonskog bratoubilačkog rata slični? unsure.gif Ili je to ipak nešto cool.gif

Link to comment

neki hipsteri, neki nerdovi, a ja retard... ne verujem kako se svega secate, ja se secam nekih glavnih prica i likova (i to samo nekih) :( ovo sto vi pricate mi u najbolju ruku zvuci poznato.

Link to comment

to je i meni palo na pamet... nekako me sve vuce na neku povezanost Daenerys i Jona... sada, dal brat i sestra, ili jedno drugom arch enemies, ili tako nesto :)

Fire & Ice, tetka i kakoskaže nećak. Conventional wisdom kaže da mu je tata Rhaegar Targaryen a mama Lyanna Stark, s tim što je ta teorija toliko davno provaljena da već postoji masa fanova koji tvrde da je to moš misliti "previše očigledno" i da mora da je nešto skroz deseto u pitanju <_<

Ovo i nisu baš spoileri jer se samo nagađa o stvarima koje nisu ni bile u knjizi, ali ipak.

Link to comment

ili da je tatko Robert Barantheon, sto da ne?! jednostavno bilo koja teorija da je u pitanju, mora da bude nesto, jer mi je apsolutno nemoguce da mu je Eddard otac. taj lik je toliko by the book da nema sanse cak ni da se sapleo, pao i slucajno umocio bilo gde...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...