Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bice na kraju sezone, mislim. Mene zanima sta ce biti sa onim drugim vencanjem, ako ga ostave za sledecu sezonu gledaoci ce kukati da se samo dobrim ljudima desavaju uzasne stvari. :D
Takozvani srpski scenario :fantom:
Link to comment
Moram da nadjem neke da mi budu zmajevi. :DBarem Drogon.
razmišljala sam ja o zmajevima i ygritte i margaery (ako se tako piše), ali plašim se za zmajeve da ne pomisli neko diljem foruma da sam miralemovo mladunče. :sleep:ove dve su mi nekako, tja, ne znam ni sama.moram još razmisliti.nemam sad vremena da se igram avatarima. ovih dana ću.
Link to comment
Meni Igrit skroz gotivac.
jeste i meni, ali mi se ne sviđa što je žena iz ladnoće, sva se naježim kad pomislim na večitu zimu. a posebno mi se ne sviđa kako će da skonča, ali opet, ovo je GoT, retko ko neće.odlične su mi one oberinove peščane zmije, ali na njih ćemo da pričekamo.videla sam da se širite po vocapu. ako. :D
Link to comment

evo me back in my bastardly skin!bem li mu misha, nisam htio ovaj gif da stavim, nego jedan bolji & lepshi, ali bjese prevelik. kako se smanjuje to cudo?I know nothing, Jon Snow! :(

Link to comment
hm hm to se bojim da će ostati za drugu polovinušteta :evil:jedino što me je približno tome usrećilo je što je Cersei masivno zglajznula a Džejmi spalio pismo :D (mada to će naravno biti u seriji tek jednog lepog dana a možda i malo kasnije)btw kako je bila užasno glupa sa nameštanjem Margeri, lepo nisam mogla da verujem dok sam čitala, zar je stvarno mislila da takav jedan plan može da uspe :isuse:
Jaooo Sersei. Kad je pocinjala serija (jos nisam citao knjige) izgledalo je kao da ce biti sexy zloca serija. Kad ono prc - jedna razmazenica koja ne vidi dalje od sledece iteracije (fali mi normalniji izraz :D ). Pravo cudo da je do sada prezivela.Spoiler! Spoiler!Jel mislite da ce crvena vestica iz Asaija da probudi ponovo Dzona? Prosto neverovatno kako svi Starkovi stradase taman kad su trebali da zadaju zavrsni udarac - Spoiler kad ga izdo malokurcic, Rob na onoj svadbi (prokleti bili blizanci dabogda ih vamp-kejt sve izela!) a sada i Dzon taman kad je trebao lepo da se nahebe majke za sva sranja derokozcima. Jedino mi je srce ispunio debeli Menderli kad je posluzio pitu od mesa.Da se nadovezem na stormicu, meni je dojajan princ oberian, kako plete polako i jos izlazi na kraj sa svim onim zmijama i narodom koji ga izgleda ne voli. Jedino steta sto mu sin duduk, te ko duduk i pogibe.
Link to comment

Daj stormy nađi neku lepšu sliku, tu Ygritte izgleda kao tetka od 40 ljeta :D

Da se nadovezem na stormicu, meni je dojajan princ oberian, kako plete polako i jos izlazi na kraj sa svim onim zmijama i narodom koji ga izgleda ne voli. Jedino steta sto mu sin duduk, te ko duduk i pogibe.
Pst, taj što ti je dojajan se zove Doran. Oberyn mu je mlađi brat...
Link to comment

Fala :)Debeli iz belih sidrista mi je ipak trenutno favorit. Ako i njega smakne (usta ne sumnjam <_<) onda ona njegova unukica koja je pred govnima iz blizanca vikala kako ce uvek biti uz Starkove. Sever pamti!

woman_with_wolf.jpg:naughty:

Link to comment
Daj stormy nađi neku lepšu sliku, tu Ygritte izgleda kao tetka od 40 ljeta :D
namerno sam stavila ovu sa facijalnom ekspresijom. meni lepa, deluje mi kao preplašeno detence, a ne kao tetka. no suština je- šta fali tetkama od 40 ljeta? :sleep:na stranu što ygritte to nikada neće biti. šmrc.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...