Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

Sta mislite za Oberina Martela ko bi bio dobar? Meni Banderas nekako odličan za tu ulogu.
Video sam ga neki dan na TeVeu u nekoj emisiji, nešto se mnogo postarao u poslednje vreme - izgleda gore i starije od Melani Grifit, keve mi.Mogao bi i Benisio Del Toro ili Havier Bardem, ali nemaju ovi te pare.
Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Samo da ne bude onaj što je glumio Saida u Lostu, taj mi se nešto penje na nerve. Mada vidim da svi navijaju za Odeda Fehra.Biće neki tako jeftiniji glumac, možda i maznu nešto iz Sulejmana Veličanstvenog, najgrandioznije, najveće i najspektakularnije serije svih vremena.

Edited by Razzmatazz
Link to comment

Ne mora ni toliko mator da bude - klinke se u Dornu... Ako me sećanje ne vara, on je kao drugi sin rano otišao otkuće da se zajebavlje okolo, jaše tamo po Essosu sa free kompanijama i šta ti ja znam.

Link to comment

Nego, mi VIPovci cemo morati biti ekstra pazljivi na onoj drugoj temi, nemojte ni da hintujete za red wedding. Pitanje je koliko ce njih uspeti da ostane slepo na taj hepening buduci da su spojleri svuda po internetu, ali mi svoj deo moramo uraditi!

Link to comment

Bice na kraju sezone, mislim. Mene zanima sta ce biti sa onim drugim vencanjem, ako ga ostave za sledecu sezonu gledaoci ce kukati da se samo dobrim ljudima desavaju uzasne stvari. :D

Link to comment

hm hm to se bojim da će ostati za drugu polovinušteta :evil:jedino što me je približno tome usrećilo je što je Cersei masivno zglajznula a Džejmi spalio pismo :D (mada to će naravno biti u seriji tek jednog lepog dana a možda i malo kasnije)btw kako je bila užasno glupa sa nameštanjem Margeri, lepo nisam mogla da verujem dok sam čitala, zar je stvarno mislila da takav jedan plan može da uspe :isuse:

Edited by Amelija
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...