Jump to content
IGNORED

iPhone


Recommended Posts

Da pitam ovde, iako se odnosi na iPad...

Prodajem ga, šta trebam da uradim da sledeci korisnik nema problema sa iCloudom, da ne traži moj apple id, da ne ispadne da je zaljučan?

Nisam se nikad oko toga petljao i ne znam najbolje kako funkcioniše, a ovaj što ga uzima je uplašen da će mu pokazivati da je zaključan i da ga neće moći koristiti.

Mislio sam da se to dešava samo kod ukradenih uredjaja, i da je dovoljno da ja vratim sve na fabrički podešeno i izlogujem se.

kada sam prodavao telefon, vratio sam ga na fabrički reset, i kupac se prvi ulogovao sa svojim apple id i nije imao problema te vrste

Link to comment

Šest. Pre toga sam imala 4S. Puno je veći ovaj novi.

 

Ja sam presao sa 5 na 6, i mogu da ga koristim jednom rukom [jos i nemam velike sake]. Nije to toliko mnogo vece...

 

Kolega ima 6+ i to def nema sanse jednom rukom.

Link to comment

kada sam prodavao telefon, vratio sam ga na fabrički reset, i kupac se prvi ulogovao sa svojim apple id i nije imao problema te vrste

Upravo sam to i uradio probno, traži ili da uneseš svoj id ili da kreiraš novi. Nema nikakvih problema, kupac me nešto istripovao. Postoji samo jedna dodatna caka ako koristiš find my iPhone/iPad ali ja to nisam ni aktivirao.

Edited by mraki
Link to comment

Ima na apple-ovom sajtu negde servis koji ti omogucava da se proveri da li je telefon/ipad dodatno zasticen preko find my phone: otkucas serijski broj i on ti vrati status. Ovo je bas namenjeno za bezbednu trgovinu polovnim uredjajima.

Link to comment
  • 1 month later...

Opet me jebava iCloud, nista od slika mi ne dize na komp (PC komp, iPhone 4S sa 7.12 OS)

 

instaliraj iCloud 2, a obriši iCloud 3 za windows. 

Link to comment
  • 4 weeks later...

Iphone 5s ne mogu da instaliram Vibe, ne stoji mi tamo gde su i ostale ikonice kad ih skinem... ne mogu da instaliram. Ima neko savet kakoda resim problem?

Link to comment

Izvinjavam se ako sam bio nejasan. Ne mogu da instaliram Viber na Iphone 5s... Kad odem na App Store i skinem aplikaciju nece da mi je izbaci tamo gde mi se na telefonu nalaze ostale alikacije. Kad na AppStore pokusam da posle instaliranja odem na Open, nece da je otvori. Ne znam sta da radim, kako da to sredim... ako neko moze da pomogne..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...