Jump to content
IGNORED

iPhone


Recommended Posts

Nisu nove, tj cenim da su isle uz telefon sto znaci da su bar 2 god matore. Sad izvadih malu lopticu vune, rekao bih da je jaci zvuk al "testiracu" ih sutra u gradskoj vrevi. Hvala za savet.

 

Brw i dalje ne uploaduje slike :(

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

eh, da je tu sreću imala jennifer lawrence...

Link to comment

Otkupio je slike :fantom:

 

lol

Uco i ti si imao slican problem, ako se ne varam, kako si ga resio?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

uninstall iClouda 3.* na kompu i install iCloud 2.* 

Link to comment

jel ima neko preporuku za dobrog apple doktora, dobio sam macbook unibody 2008 - treba zameniti bateriju (imam novu) i uradili kompletnu reinstalaciju na najnoviji OSX koji moze da se vozi na tome. imam nameru da to koristim kao nekakav media server pa mi ne treba nista od softvera posebno....

 

edit - u beogradu...

Edited by gazza1
Link to comment

ako ne nadjes doktora, moze da pomogne i ifixit... detaljno uputstvo sa HD slikama, tesko moze da se omane

 

posle instaliras Mavericks (ili yosemite) ko covek, kliknes na install i sacekas da odradi, ne treba serijski broj, nista... ne moze lakse

 

za media center preporucujem Plex - nema bolje

Link to comment

jel ima neko preporuku za dobrog apple doktora, dobio sam macbook unibody 2008 - treba zameniti bateriju (imam novu) i uradili kompletnu reinstalaciju na najnoviji OSX koji moze da se vozi na tome. imam nameru da to koristim kao nekakav media server pa mi ne treba nista od softvera posebno....

 

edit - u beogradu...

macola

Link to comment

 Više me interesovao novi iPhone, ali tu se izgleda sve znalo unapred...

 

мени је једино битан apple pay, то је ствар коју је једино у стању да покрене епл... сат је ок, увели су неке паметније ствари од андроидских, али не видим неку поенту и даље тако нечег, уствари док год се мора сваког дана скидати да би се пунио, не видим поенту

Link to comment

фејсбук, твитер и сличне ствари су глупост наравно, али за разлику од андроидских сатова смислили су и неке корисне примене, типа откључавање хотелске собе или подешавања термостата... не кажем да би купио сат зарад тога, али ипак су мало више мућнули главом

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...