Jump to content
IGNORED

iPhone


Recommended Posts

Dudo, jesi odlučila šta uzimaš? Ako ti se Android već nije pretarano svideo, verujem da nećeš pogrešiti sa iPhoneom, pitanje je samo da li želiš da daš toliko para za telefon...

Moj ti je savet da ako uzimaš iphone to svakako bude 5s. Uskoro će i šestica i iOS 8 i pitanje je koliko će dobro 4s raditi na njemu.

 

edit: vidim sad da su poslednje Dudine poruke na temi od jutros, ne znam kako mi se učinilo da je to pisano pre više dana pa pomislih da je telefon možda već naručen :isuse:

 

Inače, meni na iPadu posle prelaska na iOS 7 čačkanje po background app refresh pomoglo po pitanju trajanja baterije, ali ne previše. Ovo kod beowla deluje baš kao extreman primer i mislim da je zrelo za reklamaciju.

Edited by mraki
Link to comment
  • 4 weeks later...

Ubija me iTunes kad prebacujem muziku na fon, ladno neke pesme nece da prebaci. Sad je pocelo toliko da me zeza da kad sa kompa prebacujem u onu osnovnu listu cele muzike, nece da prebaci sve. Koji qrac?

Link to comment

Dudo, jesi odlučila šta uzimaš? Ako ti se Android već nije pretarano svideo, verujem da nećeš pogrešiti sa iPhoneom, pitanje je samo da li želiš da daš toliko para za telefon...

Moj ti je savet da ako uzimaš iphone to svakako bude 5s. Uskoro će i šestica i iOS 8 i pitanje je koliko će dobro 4s raditi na njemu.

 

edit: vidim sad da su poslednje Dudine poruke na temi od jutros, ne znam kako mi se učinilo da je to pisano pre više dana pa pomislih da je telefon možda već naručen :isuse:

 

 

kriza razbija, nema se sredstava, nisam naručila ništa, navikla se pomalo na skrnavi (ali poklonjeni, to je trenutno najbitnije) android

tako će ostati do daljnjeg  <_< 

Link to comment

Ako prebacujes Apple Lossless onda sampling rate ne moze da bude veci od 44.1KHz. Ovo vazi bar za iPhone 4, ne znam za novije modele.

 

Ali kako onda sa jednog albuma prebaci npr. samo 3-4 pesme a ostale ne? Isti format, isto sve.

Link to comment

Jedino sto mi jos pada na pamet su specijalni znaci u imenima fajlova, posebno ako koristis windows, gde se pravila sta sme, a sta ne, razlikuju od apple-a.

Link to comment

Dešavalo se i meni ponekad, kad kopiram sa kompa na fon. Neke stvari jednostavno propusti, tj kao tu su, ali samo pređe preko njih kao da ih nema.

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Sad je poceo i da me jebe zvuk na sluskama, odjednom se cuje bedno i kad pojacam do daske. Kad stavim druge (ne Apple) gruva do daske. Pri tom sam proverio sve moguce opcije zvuka ukljucujuci i onu Volume limit.

Link to comment

+1

 

Meni se desilo jednom da je jedna slusalica prestala da radi, ja isprobao nekoliko pari i sve isto, smorio se ko balvan, reko crko jack, mora na popravku, itd. Nadjem na netu savet da probam da ocistim input, uzmem iglicu i zagrebem malo...sunce ti kalajisano sta sam sve izvadio, vunena prasina, dzemper da se isplete :D

Link to comment

Nisu nove, tj cenim da su isle uz telefon sto znaci da su bar 2 god matore. Sad izvadih malu lopticu vune, rekao bih da je jaci zvuk al "testiracu" ih sutra u gradskoj vrevi. Hvala za savet.

 

Brw i dalje ne uploaduje slike :(

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...