Jump to content
IGNORED

iPhone


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Prebacio sam fotke sa iPhone na komp ali mi nije prebacio one koje su slikane kroz neki filter (Tonal, Noir, Chrome, Fade, itd, oni 9 njegovih) i sta da radim?

Link to comment

facetime u zemlji srbiji....radi ili ne? familiji sam ostavio par iphona 5 dok sam bio u rodnoj grudi.... navodno ni na jednom nece da radi facetime?! jel ima veze sa mrezom ili? posto nece da radi ni na wi-fi....

Link to comment

Na ios 6 ft ne radi vec neko vreme, apple preporucuje apgrejd na ios 7. Ja se nisam usrecio ni sedmicom, nece pa nece.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Iz nekog razloga zadnjih 2-3 dana mi ne prebacuje slike na iCloud Stream?! Nisam ni blizu 5GB

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
  • 3 weeks later...

e jedno pitanje za znalce

 

da li je u americi ova sprava jeftinija nego kod nas ?

dolaze mi uskoro prijatelji od tamo, pa da vidim da li nešto da naručim ?

Link to comment

"Kod nas" podrazumeva da nabavis od ljudi koji donose spolja telefone. Recimo da ne bi bilo lose da obratis paznju od koga uzimas, tj da li su EU modeli ili Australija/Azija (kojih ima dosta) i nesto su jeftiniji. U svakom slucaju od koga god da uzmes imas 1 god globalnu garanciju, isto vazi i u slucaju da ti stigne iz USA. 

 

U USA je cena sim free modela od 16GB - 650$, dok se cena EU primeraka kod nasih "distributera" krece oko 540 EUR. S tog aspekta je i dalje nesto povoljnije da ti donese neko iz USA (ali obavezno sim free). Racunaj da ces imati i sitan dodatni trosak nabavke adaptera za nase uticnice (najverovatnije kineskog, nepoznatog kvaliteta).

 

Da ne lupam napamet, verovatno ima ljudi koji su to odradili, ne znam kakva je situacija sa eventualnom carinom ako ti stize iz Amerike...

Edited by ducca
Link to comment

hvala za info

 

ma ne računam ni na kakvu carinu, valjda bi ti koji dolaze (porodica od 5-oro njih) mogli da prenesu još jedan telefon uz svoje koje već imaju.

mada, razlika u ceni je manja nego što sam mislila

ali prednost je što bi taj čovek verovatno za te pare mogao da mi nabavi provereno dobar telefon, tj. da se ne mislim kada ovde kupim je li to to

uz to, čovek radi u apple-u i ne kao noćni čuvar, već je kao neka faca tamo

ništa, moram da pitam, možda ima i neku mogućnost povoljnije kupovine

Edited by dùda
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...