Jump to content
IGNORED

iPhone


Recommended Posts

Vau, na ovom forumu smo pronašli ne jednu, nego dve osobe kojima se iOS7 dopada u odnosu na iOS6. Cimajte nekoga iz Guardiana ili Timesa, ovo je planetarni fenomen.
I meni se vise dopada. I to mnogo vise. I to na cetvorci.
Link to comment
I meni se vise dopada. I to mnogo vise. I to na cetvorci.
Bogme, malo sporije radi od iOS 6.xx ...posebno ono sto ukljucuje kucanje u forms. Ja neretko otkucam 2-3 reci koje se pojave na ekranu sa jedno 2 sec zaostatka (sva slova odjednom, sto izgleda gotovo gotivno, ali nije).Sto moze da izgleda kao akademski fakt, dok ti nije posao na iPhone-u. Ne smeta mi na mom licnom fonu, to mogu da tolerisem. Ali na onom za posao (obu se 4-orke) gde popunjavam jedno 20 ili 30 online formulara dnevno, i to dok musterije cekaju, mislim... vratio bih taj na iOS6.xx ali izgleda ne moze. Edited by Indy
Link to comment
  • 1 month later...

Preporucujem App za kome treba: Mocha VNC Lite (free). Radi i na iPad-u, na kome je, cenim, jos vece uzivanje koristiti je.skrinshaut.jpgZa remote desktop u kompjutere*. Radi k'o podmazano, meni je to "daljinski" za moj linux media server (a fancy name za krsh od laptopa na kome mi je muzika i filmovi).*Na sajtu koji sam linkovao pise da je za Windows PC i Mac - ne dajte se zbuniti, radi i sa GNU/Linux, no worries.

Link to comment
  • 1 month later...

Nije kriv Apple. :isuse: Ustanovio sam da, tamo gde mi je tel. montiran u autu, dobija direktno "u glavu" sunce kroz sofersajbnu. Kad voznja traje duze, pregrejao bi se i da je iskljucen. Tako da sam resio da negde porucim 1 koktel, i onda namontiram ovo iznad telefona.

22760.jpg

Edited by Indy
Link to comment

nisi jedini, desilo se par puta tokom proslog leta. ja sad imam drugi problem (posto je zima)...na -5c a i na blazim temperaturama krene da se gasi cak i ako mu je baterija na 40,50%...pa onda sacekam par minuta pa ga upalim pa se on opet ugasi i tako u krug dok ga ne prebacim u neke normalnije temperature.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...