Jump to content
IGNORED

iPhone


Recommended Posts

BTW, za komentar o bateriji - skroz je na pogrešnom tragu. Danas je moj fon imao celodnevnu upotrebu, uključujući neprekidnu muziku, povremeni GPS i mape, vrlo često fotkanje (uključujući editovanje fotki na iPhoneovom Photoshop Expressu), na kraju seansu video skajpovanja od jedno 30-40 minuta. I čitanje foruma na tapatalku, usput. Znači, ceo dan, takav tretman, i otišlo je jedno 60% baterije. Mislim da je to u potpunosti u okviru onog što je bilo pre iOS 7. Barem kod mene.

Link to comment
Za nas neupucene koliko u Srbiji kosta otprilike jailbreak za IP4?
10 evra. ja ti ga uradim. sem ako nisi apdejtovo na 6.1.3 ili 7, onda ne moze.
imaš prilično jednostavne tutorijale na yt, tako da ne vidim razlog zašto bi nekome plaćao za istoja sam ipad mini džejlbrejkovao, pa sam ga posle vratio na staro. mislim, ništa spektakularno nisam dobio jb-om
spektakularno je da ne moras da placas za neke programe, tipa tom- toma, comic zeala, i tako drugih korisnih stvari.
BTW, za komentar o bateriji - skroz je na pogrešnom tragu. Danas je moj fon imao celodnevnu upotrebu, uključujući neprekidnu muziku, povremeni GPS i mape, vrlo često fotkanje (uključujući editovanje fotki na iPhoneovom Photoshop Expressu), na kraju seansu video skajpovanja od jedno 30-40 minuta. I čitanje foruma na tapatalku, usput. Znači, ceo dan, takav tretman, i otišlo je jedno 60% baterije. Mislim da je to u potpunosti u okviru onog što je bilo pre iOS 7. Barem kod mene.
ti imas neki super iphone onda, moja petica ne izdrzi ni dan ako je drkam.
Link to comment

Za dan sam uspeo da iscrpim bateriju samo kad sam neprekidno koristio Location Services (tj. GPS). No, samo hoću da prenesem moj utisak da iOS 7 tu nije ništa pokvario. Tj. barem mi tako izgleda za sada.(Istini za volju, baterijski život meni nije presudan, pošto u normalnoj upotrebi iPhone držim nakačen na charger u autu :D ... ali, to danas nije bio slučaj).

Link to comment

Btw. danas sam prvi put koristio Skype (video) preko 3G veze na iPhoneu i potpuno sam bez teksta... Moćno! Iz nekog čudnog razloga, drugu stranu (u BG-u ispred kućnog kompjutera) bolje vidim i čujem, a i oni mene, kada sam ja preko 3G veze na iPhone-u, nego kad koristim svoj komp sa broadbandom?!Kako bilo, ovo je mali, ali značajan korak ka singularitetu. :D

Link to comment

Živo me zanima, ima li makar jedne osobe, bilo gde, koja planira da kupi 5c? Znam da su radili market research, focus groups, i ostala sranja, ali nešto imam utisak da su se veoma zadžebali s tim produktom.

Link to comment
Živo me zanima, ima li makar jedne osobe, bilo gde, koja planira da kupi 5c? Znam da su radili market research, focus groups, i ostala sranja, ali nešto imam utisak da su se veoma zadžebali s tim produktom.
Mozda racunaju na jedno 5-10 miliona Kineza?
Link to comment

I meni se sviđa za sad samo što mi se čini da je tastatura bespotrebno uvećana (ili umišljam)Ne znam kako da ugasim aktivne aplikacije, nije kao što je bilo (click and wait for them to jiggle)Znam, držiš taj prozor i gurneš ga na gore.

Edited by Valkyrie
Link to comment

evo utisaka posle nepunog dana korišćenjaTouchID : radi solidno, veoma brzo da mi se ponekad učini da uopšte nije bio zaključan, a jeste, toliko brzo radizaglupirao se kad sam hteo da registrujem treći prst (možda se uvredio što je bio srednji prst), ali posle on/off sve leglo pa sam registrovao 4 ukupnokamera : rafalni mod impresivno brzo radiostalo sve po starom, već sam imao peticu, vratio sve aplikacije i podešavanja i fercerabrz ko zmija ;)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...