Jump to content
IGNORED

iPhone


Recommended Posts

Jesam li samo ja u pitanju ili ios 7 jede bateriju? Imam osećaj da traje znatno kraće nego na šestici.Inače ok mi je ovaj flat design, ali samo toliko, valjda treba vremena da se naviknem.

Link to comment
Jesam li samo ja u pitanju ili ios 7 jede bateriju? Imam osećaj da traje znatno kraće nego na šestici.Inače ok mi je ovaj flat design, ali samo toliko, valjda treba vremena da se naviknem.
Kao i svaki put kod novog OS, čovek prčka, igra se danima i naravno baterija ode mnogo brže. Kad se sve svede na prethodno korišćenje, trajaće kao i pre. Mislim, tako je barem moje iskustvo.
Link to comment
Jesam li samo ja u pitanju ili ios 7 jede bateriju? Imam osećaj da traje znatno kraće nego na šestici.Inače ok mi je ovaj flat design, ali samo toliko, valjda treba vremena da se naviknem.
Ja sam odmah poiskljucivao ono sto po internetu preporucuju da se iskljuci, a pre svega background update aplikacija, i ne vidim da se bateerija brze trosi (sto je bio slucaj i kad je izasao 5.0 i 6.0)
Link to comment

imaš prilično jednostavne tutorijale na yt, tako da ne vidim razlog zašto bi nekome plaćao za istoja sam ipad mini džejlbrejkovao, pa sam ga posle vratio na staro. mislim, ništa spektakularno nisam dobio jb-om

Link to comment

sve ukupno sam ih platio 4-5, dolar, dva su koštale. jedino što bi skinuo je i-go ili tom tom, ali imam već navigaciju u kolima, a ova za dž mi sasvim fino vrši posao u srbiji, mislim nikad nisam zalutao

Link to comment
ova za dž mi sasvim fino vrši posao u srbiji, mislim nikad nisam zalutao
Ja to ne mogu da kažem, doduše ja verovatno vozim više nego mnogi. Bilo bi smešno da opišem par skorijih slučajeva kako me je Google Maps navigacija zajebala, ali me mrzi. Elem, TomTom ću morati da nabavim, nema druge.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...