Jump to content
IGNORED

iPhone


Recommended Posts

Tih 2.9GB koje ti traži pri apdejtu su mu potrebni samo prilikom samog apdejtovanja, dobićeš ih nazad čim apdejt završi.
Sto toliko?Telefon je trazio ~750Mb, iPad isto manje od 1Gb.
Link to comment

Jedini na poslu sam prebacio telefone (komada 2) na iOS7. Sto ne bi bilo toliko cudno, kad se tu ne bi radilo i o Apple tehnicarima.Elem, posle sam video i neke lose strane apdejta - trebalo mi je malo vise vremena za neke uobicajene operacije. Cak sam jednom uspeo da (pokusavajuci da se preselim na levi deo ekrana) svajpujem web page (na Safariju) u "back", a portal preko koga radimo ne trpi da se salje u "back" (sve mu se razdzebe tom prilikom, mora da se izloguje i uloguje ponovo... jbm mu misa, pomislio bi da multinacionale korporacija moze da plati krstene web programere). Ali, do kraja dana sam se lepo snalazio, premda mi se i dalje cini malo pipavijim od iOS6 (posebno zumiranje i svajpovanje, cini mi se da je vise osetljivo, a pritom je kucanje, doduse ja sam na iPhone 4, malo usporeno u odnosu na uobicajeno). Sve u svemu, prvi dan koriscenja iOS7 u radnoj sredini je prosao bez placa, juhu.PS. Zanimljivo je da mi Google Maps trazi dozvolu da koristi iPhoneov mikrofon, mada mi se GM i dalje cine skroz gluvim.PS. 2 Do not disturb (sa selekcijom brojeva koji mogu da te zovu) mi se bas-bas svidja, tj. kako je lako dostupno.

Link to comment

Moja računica je malo drugačija : plaćam profesionalni plan koji računam u troškove firme, a u njega imam uračunatu godišnju obnovu telefona.U poslednje vreme su se jako poboljšali, evo nude 5S od prvog dana, jedino nema 64Gb na lageru, al preživeću i sa 32.

Link to comment
mislio sam na 5s
Aha, izvini nisam skapirao. U Italiji će ih biti tek od Decembra(5s i 5c) a cene će biti skoro sigurno ove:
  • iPhone 5S: 729€ 16GB, 829€ 32GB, 929 64GB
  • iPhone 5C: 629€ 16GB, 729€ 32GB

Mada kažu da već od 20 septembra može da se kupi u Nemačkoj i Francuskoj i da radi bez problema sa italijanskim sim-ovima, čak i LTE.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...