Jump to content
IGNORED

iPhone


Recommended Posts

Podeljeni utisci. Na ajfonu mi se dopada dok mi je na ajpedu sedmica nakazna. A ovaj paralax me podesća na one kineske lenjire na kojima mrdaju mace i kuce. Jbg, i na zatvor se čoek navikne...

Link to comment

Opet isti problem kao i sa 6.1.3, multitaskinga praktično nema kada se radi o puštanju videa, jer su u Kupertinu navodno zabrinuti za radni vek baterije. Srećom, izašao je McTube za iOS 7. Paralax je besmislen, do Kontrol centra ne znam ni kako da dođem. Nove ikone su preogavne, kao da ih je Zorannah dizajnirala.Ono što je ok je nova Camera.Sent from my iPad using Tapatalk HD

Link to comment
Podeljeni utisci. Na ajfonu mi se dopada dok mi je na ajpedu sedmica nakazna. A ovaj paralax me podesća na one kineske lenjire na kojima mrdaju mace i kuce. Jbg, i na zatvor se čoek navikne...
ne znam kako je moguće, ali je takojel taj paralax radi na miniju, ja ne mogu da ga navabim al valjda će se pojaviticontrole center je svip na gore. nije loš al kad bi dali da biraš sam f-je (ima lampa :Hail: )editparalax ne radi ako imaš onaj animirani tapet™ Edited by kud u maglu Simovicu
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...