Jump to content
IGNORED

iPhone


Recommended Posts

Nema šanse da te nije pitao. Verovatno si po inerciji nesvesno kad si prvi put startovao notes dao tu dozvolu. Inače, preporučujem ti Evernote app kao quick notes i da kupiš Smart Office 2 - vrhunska za dokumenta.
nije me pitao, sad sam pogledao, uopste nisam zalazio u taj deo settingsa i sve je na On. a radio sam system restore. evo sad gledam po netu, gomila ljudi zali se na istu stvar. bas glupo smisljeno Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Evernote kida za notes, osim što ne ide na cloud, ali ima svoj servis, tako da lako može da radi uporedo na svim mašinama i telefonima, uključujući i windows i android.Za malo ozbiljniji tekst postoji free app CloudOn, ali koji radi samo ako ima net. Inače, nije loš ni Textilus koji je free i radi online.Sent from my iPad using Tapatalk HD

Link to comment

evernote је сјајан алат генерално, за хром може да се инсталира као екстензија и сваку ствар на нету која ти се учини корисном (нпр. неки чланак) и која ти, рецимо, може затребати некада у будућности можеш снимити једним кликом и налепити одговарајуће тагове који ће помоћи да то нађеш када ти буде требало, такође има опцију да када радиш гугл претрагу да ти избацује релевантне резултате из евернота... у принципу када се навикнеш да га користиш редовно, постаје јако практичан алат

Link to comment
  • 4 weeks later...
Mislim da je trebalo da izgore provodnici kabla od punjača do telefona.
nope. struja koja je potrebna da ubije coveka je poprilicno mala i moze se progurati kroz veoma tanke zice :(ono sto je veoma cudno je da se to uopste desilo - da je visoki napon napravio dovoljno ostecenja da probije negde u deo za niski, a opet nedovoljno da se ceo ispravljac totalno sjebe :(
Link to comment

Sinoć mi se prvi put ugasio telefon sam od sebe i sad provaljujem da mi se izbrisao ceo imenik. Nači, ubiću se.

Edited by MayDay
Link to comment
Sinoć mi se prvi put ugasio telefon sam od sebe i sad provaljujem da mi se izbrisao ceo imenik. Nači, ubiću se.
Ako si ga povezivala na neki komp i iTunes skoro, mozda je tu zapamtio...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...