Jump to content
IGNORED

iPhone


Recommended Posts

JMS, kako su se tebi pokazale?
Stoje lepo zapakovane, nikad otvorene :DImam neke krsh Senn, plus neke Maxell, isto crne sa gumom [kao senn] i to koristim. Manje su upadljive i bolje stoje u usima.Mada, znam par ljudi koji su ih probali i kazu da su dosta bolje od onih sto su isle uz prethodne generacije.
Link to comment

Sve te sluške su bulja i bolji je bilo koji Zenhajzer od 10-15 evra pa naviše od tog smeća. Ali pretpostavljam da je dovoljno dobro svima koji slušaju Riđanu i druge MTV superstarove iz kuhinje šugavih neo-producenata.

Link to comment

Evo ja imam te Sennheisr od 15€ i mogu ti reći da su golo govno u odnosu na Appleove sluške:)

Link to comment

Sad ste me bacili u dileju... Poceo sam da zelim ove nove Apple sluske, a taman sam se navikao na Sony (s prethodne strane)... mada sam ustanovio da im nedostaje definicije i zivosti zvuka. A mozda i malo previse izoluju spoljasnost (sto je ponekad dobro, al' moze i da te pokupi neki tramvaj).

Link to comment

probao Eplove nove bubice. ergonomski savrsene, zvuk uravnotezen i bez wow faktora, znaci niti imaju crnacki bas niti raskosne srednje tonove. kazi ga da su u rangu Sennheiser bubica od 25 evra, ali anatomski bolje resene. kako god, veliki napredak u odnosu na djubre iz prethodnih generacija.

Link to comment

Meni ove nove Apple odgovaraju, mada za ovaj tip slusalica meni je daleko bitnija ergonomija od zvuka. Sony je odlican ako zelite da se izolujete od okoline, medjutim za ulicu, kao sto indy rece, postoji opasnost da vas pokupi tramvaj. Sto se mene tice, sony za prevoz, za sve ostalo novi apple.

Link to comment

Gde da najpouzdanije proverim IMEI i na sta da obratim paznju (u pitanju je rabljen 4s, pa me interesuje tipa da l nije na crnoj listi)?

Link to comment
Gde da najpouzdanije proverim IMEI i na sta da obratim paznju (u pitanju je rabljen 4s, pa me interesuje tipa da l nije na crnoj listi)?
Probaj ovde, ja sam tu stari tlf proveravao.
Link to comment

kako na iPad-u da isključim onaj check spelling, možda i nije to jer je za srpski, verovatno pamti nešto što sam kucao pa mi sam menja, a da je to ne primetim. Vidim da sam sinoć pisao neke gluposti, više nego obično

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...