Jump to content
IGNORED

iPhone


Recommended Posts

демантовали су то већ из епла, мада не мора то ништа да значи, у сваком случају не верујем да ће то урадити, то би им била велика грешка, уосталом већ имају (релативно) јефтин ајфон, тренутно 4, кад изађе 5с/6 то ће бити 4с

Link to comment
  • 2 weeks later...

Za tricavih 15 baka resih problem drzanja phonea u autu, a istovremeno i punjenja, kao i koriscenja za navigaciju. Kupio sam ubedjen da cu ga ubrzo vratiti nazad u radnju (cak se trudio da ne ostetim pakovanje previse). Medjutim, jok, radi posao skroz. I tacno dodje lociran gde moze da brzo zdrakne koje sledece skretanje nadolazi i tome slicno.HS9012__96099_zoom.jpg

Link to comment

Imas ostro oko strejndzere. Fora je sto se cela ova plasticna pozadina moze (zajedno sa telefonom u istoj) skinuti 1 potezom (ima "clip" pozadi). Tako da moze da se koristi kao zastitna futrola za iphone, premda ja to ne koristim (vec imam). Inace, drzac iznad prodaju sa 2 takva "uloska" - jedan prima iPhone 3G(S), a drugi iPhone 4(S). To je verovatno proizvedeno malo ranije, jer ne znam ko danas koristi 3G/s, mada nije nezamislivo.

Link to comment

Da, zamenio sam konacno iPhone slusalice. Ovo ima malo puniji zvuk od originalnih, a nije ni preskupo (ovde je 28 baka). Sennheiserove za iPhone, u domenu 80 - 120 dol, sam samo popreko pogledao, nema teorije da cu da bacam pare za to. Pre par godina kupih Sennheiser "earbud" sluske, posle godinu dana se raspadose. Nema vise staaarog Sennheisera.Plus, ove imaju mikrofon (sto je esencijalno).168419.jpeg

Link to comment

Ja sam onomad kupio neke A-Jays, vrlo sam zadovoljan. Do duše, bilo je i nekih nenormalno dobrih koje sam isprobao, al su od 100 do 150 jura što mi je malo previše za nešto što koristim skoro pa nikad.

Link to comment

imam neke Sennheiser koje rabim za šljaku, pre sam koristio one appleove al su se pokazale mnogo svilene. Sad imam ove nove appleove i genijalne su. Ne znam čemu potreba za drugim

Link to comment
... Sad imam ove nove appleove i genijalne su. Ne znam čemu potreba za drugim
Kakve su te nove, jel imas neki link? Meni su ove regularne (sto idu uz iPhone 4) veoma lose, zvuk skroz tanak, bez ikakvog basa, a plus toga mi stalno ispadaju iz usiju.
Link to comment
Kakve su te nove, jel imas neki link? Meni su ove regularne (sto idu uz iPhone 4) veoma lose, zvuk skroz tanak, bez ikakvog basa, a plus toga mi stalno ispadaju iz usiju.
apple earpodsneda mi da stavim sliku:(
Link to comment

JMS, kako su se tebi pokazale? Ja sam malo gluv, al mi i uz ove sluške ide Indijev opis skroz, tiho bre to, tanak zvuk, bas slab... Još su mi gore kad odmah posle njih nakačim ovde druge koje sam pazario.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...