Jump to content
IGNORED

iPhone


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

...mozda je vise pitanje na nekom shopping topicu, ali ...jel imao neko iskustvo slanja iphona u srbiju? posaljem sestri postom od provajdera otkljucanu cetvorku koju sam dobio za $ 20 kao replacement od apple-a (kad mi je istekao ugovor, nemam nista sa tim tel, sto i nema nikakve veze), posaljem joj racun i sve koliko je placen, ovi debili u carini nece da joj ga daju posto to navodno nije cena telefona!? jbg, drugi racun nemam, a ovi kreteni ga ono cene na $500 jer je toliko na "trzistu" (ne znam samo kom,ilegalnom, na pijaci ili gde vec)

Edited by scepa
Link to comment

Tesko ce proci bez placanja carine i pdv-a. Gleda se uvek cena novog uredjaja, bez obzira koliko je placen. Imaju cenovnik po kome carineПослато са GT-I9000 користећи Тапаток 2

Link to comment

ok, ali po kojoj ceni, kad toga nema legalno u srbiji? da odu na sajt apple-a iphone4 ide za $0 ...a ofkors, telefon carine u posti u NS ne radi, pa naravno ne mogu ni da dobijem vise informacija..posalo im mail, ali ne ocekujem nista...

Edited by scepa
Link to comment

nek ona ode sa tom pričom o ceni $0 i nek ih smara i neka im nudi i taj papir na kome piše da si ga dobio za 20$možda i urodi plodom da plati neku manju carinugood luck

Link to comment

ne,ne kontam samo sta ce da rade kad tu konacno uvedu paypal i kad ljudi budu kupovali nove stvari sa ebay-a za budzasto...a isla je inace sa papirima vec treci dan...

Edited by scepa
Link to comment

pa sljaka vec onaj manibukers kodnas, nije ni to problem.edit: osim ako nemre da se pazari na ibeju putem manibukersa, al gugl veli da moze :(

Edited by ToniAdams
Link to comment

pa dobro, koja je fora, nesto prodje , nesto ne?ili kad vide da nekog mogu da deru, onda oderu?jbt slao sam pakete vece vrednosti, sve je islo normalno, nikad carinu niko nije platio...

Edited by scepa
Link to comment

To je u domenu teorije. Na eBayu placas onako kako trazi prodavac. Na nemackom eBayu postoji uglavnom PayPal, bankovni transfer i kes kod licnog preuzimanja i to ne uvek sve tri mogucnosti. Pritom mislim da Amerikanci imaju restrikcije u koriscenju Moneybookersa, tako da je na eBay.com-u jos manja verovatnoca da ce neko to da ti primi. Ja nisam video nikad, mada sam retko kupovao.

Link to comment

takodze, uglavnom PP ili bill me later, sto je pay pal credit line..

samo pritisak kao takav, mada je mala šansanek se istrese za 100tinjak $ i iPhone je njezin
...ma nije ni tolika frka oko kesa, vec po kom to cenovniku oni to racunaju ako im ja vec posaljem koliko je telefon placen? micim, oce nike trenerka mancestera da bude vise da bude ocarinjena od barcine ako carinik voli vidica vise od mesija ili kako? Edited by scepa
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...