Jump to content
IGNORED

iPhone


Recommended Posts

Ne bi ni trebalo toliko ozbiljno analizilrati foto-opticka svojstva 1 telefona:)Takodje mislim da su svi smartfonovi danas na trzistu dovoljno dobri za instagramovanje tanjira sa pizzom i slicne foto tematike koja danas dominira.sent via tapatalk

Link to comment

Pisuci svoje misljenje ovde rizikujem da me proglase shljamusngovcem koji troluje na iPhone topicu, ali meni je jako bitno da telefon (ako se smartfonovi mogu nazvati telefonima jer imaju sve manje funkcija telefona) ima dobru kameru. Dosta fotografisem okolo i nikada ne znam kada cu naleteti na "dobru fotografiju". Slazem se da je 8 mega previse za tel. N95 sa svojih 5 mps pravi odlicne fotografije i bio sam vise nego zadovoljan.S3 pravi sjajne fotografije po danu i u uslovima kada je dovoljno svetlo da se moze slikati bez bliza, ali nije idealna situacija. Problem nastaje kada treba da radi blic. S3 fotografije sa blicem su jako lose. Blic obasja lik ili neki objekat. Sve oko njega je mrak. Deluje sablasno.

Link to comment
S3 pravi sjajne fotografije po danu i u uslovima kada je dovoljno svetlo da se moze slikati bez bliza, ali nije idealna situacija. Problem nastaje kada treba da radi blic. S3 fotografije sa blicem su jako lose. Blic obasja lik ili neki objekat. Sve oko njega je mrak. Deluje sablasno.
Tu ti nije kriv ni fotoaparat, ni blic. Kriv je onaj fizicki zakon koji kaze da intezitet svetlosti opada s kvadratom udaljenosti od izvora.
Link to comment

Ne moze. Tokom upgradea iPhone prica sa Apple serverima, a Apple vise ne "odobrava" iOS manji od 6. (Ima nesto o tome ovde).Cak i kad bi moglo, ne bi valjalo, jer bi, jedna po jedna, apps polako prestajale da rade na iOS-u koji nije 6.Sa kompanijom Apple nema mnogo fleksibilnosti.(PS. Jailbreakovanje ne pomaze za ovo iznad).

Link to comment

braco, da vidis sto ima app, zove se 'uber: votre chauffeur prive'. telefonom se izvrsi narudzbina, locira te gde si i umesto taksija dodje da te pokupi neko u super lepim automobilima bez ikakvih oznaka i onako ti otvara i zatvara vrata sofer kad ulazis/izlazis, a tarifira ti na karticu, tj nema nikakve razmene novca fizicki. ja sam na bastille i od rue des petits-champs do kuce mi je naplaceno 15e sto je minimalna naplata. mislim, to je manje nego obicnim taksijem petkom u 4 ujutro..kontam da bi isto toliko bilo i da se i dalje nastavi..

Link to comment

Ovo za maunelnu updatehttp://osxdaily.com/2011/10/27/manually-update-or-restore-ios-5/Evo ti i link na 5.1.1 za 4s:http://appldnld.apple.com/iOS5.1.1/041-4346.20120427.1RuDG/iPhone4,1_5.1.1_9B206_Restore.ipsw

Link to comment
braco, da vidis sto ima app, zove se 'uber: votre chauffeur prive'. telefonom se izvrsi narudzbina, locira te gde si i umesto taksija dodje da te pokupi neko u super lepim automobilima bez ikakvih oznaka i onako ti otvara i zatvara vrata sofer kad ulazis/izlazis, a tarifira ti na karticu, tj nema nikakve razmene novca fizicki.ja sam na bastille i od rue des petits-champs do kuce mi je naplaceno 15e sto je minimalna naplata. mislim, to je manje nego obicnim taksijem petkom u 4 ujutro..kontam da bi isto toliko bilo i da se i dalje nastavi..
ja se vozam na moja dva točkića, ali zato imaš piće od moje ćerke
Link to comment
igrao se danas sa peticom....mnogo je sexy....fino leži u ruci....ne znam koliko je to bolje, brže, jače od predhodnog modela
igrao se danas sa peticom....mnogo je sexy....fino leži u ruci....ne znam koliko je to bolje, brže, jače od predhodnog modelaedit: google maps proradio:Hail: Edited by kud u maglu Simovicu
Link to comment

Auf. Meni nije prakticno, onaj stari Google Maps app je bio mnogo zgodniji (posebno za u voznji). A Apple maps je odlican ako hocu da se izgubim (jedno mesto je uspeo da locira samo 150km van autoputa na kome se u stvari nalazi).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...