Jump to content
IGNORED

iPhone


Recommended Posts

Ja imam Es Dva i pouzdano tvrdim da je bolji od oba.
nemoj da si pouzdano siguran. imao s2 na kratko da probam (i to skyrocket, jacu verziju za kanadsko trziste) i odlucio za s3 na duze staze. ajfon je balansiraniji u karakteristikama, a ima i mnoooogo bolje kuciste. probao apple i odlicno radi, nema sta, mada se meni licno vise svidja kako radi s3 koji ima odlicne performanse, mada je kada se dodje do plastike los, zato je obavezna zastita. picajzlama koje cuvaju telefon vise od sebe je nepotrebna zastita. takodje, oni koji bi da bacaju telefon kada se iznerviraju nema potrebe da koriste nikakvu zastitu, odvalice ga u svakom slucaju. kod s3 ekran malo veci, licno, ne mogu da radim jednom rukom, sto mi nekada smeta, mora ili dvorucni bekend ili forhend.ljubitelji apple-a su sekta i tesko ih je razuveriti u ono u sta su ubedjeni, najbolje bi bilo da probas oba pa odlucis sam. s3 mozes da probas u skoro svakoj poslovnici telekoma, a za apple ne znam. predpostavljam da ce uskoro biti u vecem broju na ulicama. dakle, i jedan i drugi su o.k., a isto tako i jedan i drugi su krsh (to je zakljucak svih apple i shljamsung sektasha).
Link to comment

Ovaj...izvini, ali ja sam se zajebavao na konto verovatno najdosadnijeg rata koji se trenutno vodi diljem neta. :blush:Ali dobro, nije šteta što si ostavio ozbiljan postu u svakom slučaju, nekom će sigurno koristiti. :)

Edited by bob loblaw
Link to comment

Realno, može im se da gruvaju ludačke cene jer su džinovski deo tržišta mobilni operateri koji posle telefone valjaju uz ugovore, tako da finalni korisnik retko kad mora ditektno da plati punu cenu telefona. Da nema toga kurac bi mogli da ih cene skuplje od dobrog laptopa/brutalnog tableta.+1

Link to comment

Koja je poenta kupovine ultra-tankog telefona sjajnog kvaliteta izrade i dizajna da bi se umuljao u nekakvu "zaštitnu" oblogu od šugave plastike ili čega već od 3-5k dinara, koja ga pride udeblja 60% ?

Link to comment
I jedan i drugi pa i treci ne vrede tog novca.Zadnji telefon koji mi je vredio ulozenog je SE P1i.Pravo sam matoro zakeralo. :D
Symbian je djubre, pogotovo ako se poredi sa iOS/Android. SE (a i S i E pre toga) je hronicno patio od losih konektora.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...