Jump to content
IGNORED

iPhone


Recommended Posts

I, kakvi su prvi utisci :)
zasad jos gustiram, doneo mac na posao pa prebacujem natenane konfiguraciju sa starog na noviprvi utisak je da je znatno laksi, a opet ne deluje plasticno, valjda zbog aluminijuma
Link to comment

Potpuno mi je carska ova neverica i panika jer Apple mape ne ferceraju najbolje. Mislim, ukupno sam triput uključio Google Maps što na Androidu što na ajfonu u zadnjih 3-4 godine. Ko hoće turn by turn navigaciju nek lepo kupi/"kupi" iGo il nešto slično.

Link to comment

Ja ne vidim to baš kao paniku, već više da se ljudi sprdaju s načinom na koji je to Epl odradio. Plus, ne mogu da potpišem da je npr prosečni neupućeni Amerikanac sklon "kupovinama".

Link to comment
Potpuno mi je carska ova neverica i panika jer Apple mape ne ferceraju najbolje. Mislim, ukupno sam triput uključio Google Maps što na Androidu što na ajfonu u zadnjih 3-4 godine. Ko hoće turn by turn navigaciju nek lepo kupi/"kupi" iGo il nešto slično.
Kao nekorisnika, zabole me, ali mislim da je poprilicno bruka za bilo kog proizvodjaca izbaciti "novi" "naj" "jebekevu" uredjaj kojem neke funkcionalnosti ne rade... Ustvari to me ljuti...
Link to comment
Potpuno mi je carska ova neverica i panika jer Apple mape ne ferceraju najbolje. Mislim, ukupno sam triput uključio Google Maps što na Androidu što na ajfonu u zadnjih 3-4 godine. Ko hoće turn by turn navigaciju nek lepo kupi/"kupi" iGo il nešto slično.
naravno da se gps sa mapama ne koristi samo u vožnji. daleko od toga.Pošto su već rešili da kažu adio Google mapama, nisu morali da uzmu najjeftinije TomTom, već su mogli kao Amazon sa novim Kindlom da sa istih tih GoogleMapa pređu na Navteq- ove (Nokia Maps), a ne na ovo govno.ali može im se, sve dok se smatra da je sledeći model revolucionarantm , pa se naručuje i čeka u redu 4 dana pre prodaje, a da mob nije prošao niti jedan jedini test.
Link to comment

ja sam prilično često koristio guglove mape i bio sam prilično smoren kada sam video čime su ih zamenilino, negde sam pročitao da je google već spremio aplikaciju koja će se pojaviti u STR Jabuci ™:)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...