Jump to content
IGNORED

iPhone


Recommended Posts

Ja sam kupio neke pseudo njihove. Jedno vreme su nekako i radile. Sada su ih raskrinkali i telefon i tablet i odbijaju da se spare sa njima. 
planiram da kupim originale kada me počasti budžet Srbije…

Link to comment

sem povezivanja i poteškoća sa istim najveći benefit korišćenja njihovih slušalica je trajanje baterije

imao sam isto neke pseudo airpods, i te su uspevale da izguraju 2x2.5 sata i morale su na punjenje i to je trajalo par nedelja, posle su jedva izdržavale 2.5 sata bez punjenja

 

njihove bez problema guraju 5x2.5 sata

Link to comment

Nisu za mene, baš me briga koliko će da traju. Najbolje da ću da kupujem originalne slušaličice od 200€ buđavom srednjoškolčetu. To nek kupuje samo kad počne da privređuje :hitler:

 

Videla sam kao da treba da se odobri third party povezivanje (tako nešto) da bi radile, nuff said.

  • Haha 2
Link to comment

Ja koristim ne-Apple slušalice od dana kad je iPhone ukinuo audio-jack - Sennheiser, KOSS, JBL, sad imam neke JLab, sve su radile bez ikakvih problema, uz napomenu da su to uvek bile samo slušalice, a ne headset - nisu mogle da se koriste kod poziva i slično, to mi nikad nije trebalo, ali za muziku i klipove bukvalno nula poteškoća sam imao.

Link to comment
8 hours ago, Valk said:

Nisu za mene, baš me briga koliko će da traju. Najbolje da ću da kupujem originalne slušaličice od 200€ buđavom srednjoškolčetu. To nek kupuje samo kad počne da privređuje :hitler:

 

Videla sam kao da treba da se odobri third party povezivanje (tako nešto) da bi radile, nuff said.


giphy.gif?cid=9b38fe91qsmtw6i5mh1z836rp4

Link to comment
On 12. 10. 2024. at 9:28, Peter Fan said:

Ja imam oba (jedan svoj i jedan firmin) i Pro je bolji. Baterija duze traje, ima onaj Dynamic Island to je korisna stvar, + bolja kamera.

Izvini sto sam te dezinformisao: ovaj non-Pro telefon koji imam nije 15, vec 14  :isuse:

 

Izgleda da sve 15-ce imaju Dynamic Island.

Link to comment
48 minutes ago, Peter Fan said:

Izvini sto sam te dezinformisao: ovaj non-Pro telefon koji imam nije 15, vec 14  :isuse:

 

Izgleda da sve 15-ce imaju Dynamic Island.

 

Mislim da Dynamic Island imaju sve PRO verzije.

Iskreno dok niste pomenuli DI nisam ni znao šta je to. Korisno jeste, ali u isto vreme i nešto bez čega može da se živi.

Link to comment
On 13. 10. 2024. at 9:44, goofs said:

samo slušalice, a ne headset - nisu mogle da se koriste kod poziva


ja imam neki baš baš no name headset od deset evra i radi perfektno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...