Jump to content
IGNORED

iPhone


Recommended Posts

Jel se meni čini da je Srbija prilično anti-iOS-hardver društvo? Skoro svuda gde sam naletao na komentarima, forumima, chatu je bilo da je "iPhone/iPad/Mac čisto sranje, brate uzmi 'droid" :huh:

Link to comment
Jel se meni čini da je Srbija prilično anti-iOS-hardver društvo? Skoro svuda gde sam naletao na komentarima, forumima, chatu je bilo da je "iPhone/iPad/Mac čisto sranje, brate uzmi 'droid" :huh:
opevano u narodnoj beletristici pod sindromom "kiselo grozdje"
Link to comment
Nije baš toliko crno, to su uglavnom oni koji nisu probali ništa od toga.
opevano u narodnoj beletristici pod sindromom "kiselo grozdje"
da jasno je, nego meni je indikativno da je to praktično na granici mržnje prema iOS-u. Mislim, ja koristim isključivo OS X / iOS hardver, ali mi ne pada napamet da silujem nekog android usera kako je android sranje itd... čak naprotiv mislim da je i to sasvim dobar OS ali neispoliran, to je to.
Link to comment

Pa dobro, ja to viđam i po svetskim™ forumima, ta OS patkometrija je definitivno ljudima negde u rangu sportske a malo iznad muzičke, samo što je to tamo malo iznivelisanije, zbog finansijskog momenta (mada ni on nije prisutan koliko je bio pre 10-15 godina, ali valjda je tako ostalo u glavama).

Link to comment

Ne znam, ja apsolutno nemam niš protiv Maca, čšv planiram da pazarim neki Macbook kad mi vrisne ovo Dellovo sokoćalo. iPhone je odličan, al iTunes je nešto od čega mi se najcrnje bljuje plus mi se ne jebava sa jailbrakeom i sličnim čudima da bih instalirao šta mi duša ište i zbog toga dajem apsolutnu prednost Androidu (za sad). iPad mi je i dalje sokoćalo za koje apsolutno ne mogu naći namenu i kao takav mi je čisto bacanje para (kao i svi ostali tableti). Naravno, najvolijem kad naletim na nekog pripadnika The church of Apple pa onda krenem da provociram.

Link to comment
al iTunes je nešto od čega mi se najcrnje bljuje plus mi se ne jebava sa jailbrakeom i sličnim čudima da bih instalirao šta mi duša ište
Šo? Evo sad menjao skoro fon pošto mi je na prvom vrisnuo displej. Ovaj novi sam zabo u konp, podigo iTunes i za minut i po sam imao ceo sistem i sva setovanja, sve sa fotkama i podacima sa starog.Jedina mana iTunesa po meni je ta što nije zgodan da se koristi kao brz plejer za pustiti nešto, ali za ovakve stvari je mama. Poisključujem mu ono što ne koristim i vozi.
Link to comment

Mene je do ludila dovodio dok sam trošio iPod, prebaciti muziku sa kompa na sokoćalo je bio jebeni pakao (dok nisam iskopao neki programčić koji iPod otvori kao svaki drugi USB flash).

Link to comment
Mene je do ludila dovodio dok sam trošio iPod, prebaciti muziku sa kompa na sokoćalo je bio jebeni pakao (dok nisam iskopao neki programčić koji iPod otvori kao svaki drugi USB flash).
itunesu treba vremena, mislim ne radi u fazonu prebaciti mjuzu ručno. Jednostavno organizuješ na kompu plejliste i sl. što bi želeo da slušaš, čekiraš to u iDevice i klikneš "Sync" / ili dragodropuješ listu i to je to.Meni je prvih par godina uvek padao mrak na oči zbog iTunesa a jedno dosadno popodne sam iskoristio da se pozabavim sa time tako da ga sada koristim kompletno, veoma moćna alatka (iako ne bez mana), pogotovu sada sa Wireless Syncom. Edited by Boycie
Link to comment

E, upravo to je meni bio problem. Mrzelo me da pravim playliste kao i da se unosim u izučavanje programa, ja sam generalno seljak koji svakih par dana menja muziku u spravi i to tako što c/p stvari koje mi se slušaju. Siguran sam da je moja lenjost dosta doprinela neprihvatanju iTunesa, ali me boli što taj iTunes ne prihvata i potrebe nas lenjivaca.

Link to comment
E, upravo to je meni bio problem. Mrzelo me da pravim playliste kao i da se unosim u izučavanje programa, ja sam generalno seljak koji svakih par dana menja muziku u spravi i to tako što c/p stvari koje mi se slušaju. Siguran sam da je moja lenjost dosta doprinela neprihvatanju iTunesa, ali me boli što taj iTunes ne prihvata i potrebe nas lenjivaca.
napraviš playlistu "Lenjivac", ubedi sebe da je to matični folder iPoda pa tu c/p briši itd fajlove, podesiš iPod da automatski syncuje tu playlistu i udri brigu na veselje :)
Link to comment
I, kakvi su utisci posle nedelju dana? U poredjenju sa cetvorkom?
zadovoljan, to je optrilike ono što je četvorka trebalo da bude, kao kad su napravili 3GS posle 3Gdosta je brži, nisam još stigao da se igram sa slikama i videom, Siri je pish živi, doktiranje poruka (na francuskom radi 'nako, valjda mu treba vremena da me upozna, a ja nisam baš neka pričalica...)ne radi mi iGo Primo navigacija, valjda će to brzo da ispraveposle dužeg vremena sam bez jailbreak-a, i snašao sam se sa onim što imam, stvari koje mi stvarno trebaju kupujem i mislim da će tako biti i ubudućetreba i da odvojim malo vremena i da ga napunim i da se proširim na 64G ;) Edited by braca
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...